2737
2734
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289824 بازدید | 1892 پست
طرز حرف زدنت هم مثل تفکراتت،،، تهاجمی،،،،،  

باشه تو خوبي 

الان غير تهاجمي شد جمله ام؟

يكنفر اينجا برات يك پيام گذاشته نديدي 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2279842/لاغری-لاغر-نمیشم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
باشه تو خوبي  الان غير تهاجمي شد جمله ام؟ يكنفر اينجا برات يك پيام گذاشته نديدي  ...

چرا عزبزم خوندم،، حالا ک ایتقدر بی کاری برو منم جوابه اون خانم تو تاپیک ش دادم،،،،،، بعدم معذرت خواهی کرد،،، عزیزم،،،،،،،،،، ولی تهاجمی بودنت میبخشم،،، زیاد زخم خوردی از مردها 

2738

شک نکن ک خیانت شروع شده

ی روز برو خونه بابات و برگرد میبینی ک خانوم خانومای لوس چندش ایکبیری تو تختت کنار شوهر جونت کارای عروسکی میکنه 😲

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘

والله از همین حرفا یواش یواش شروع میشه میکشه به خیانت منم یکبار این اتفاق و کم و بیش تجربه کردم برای یه کاری همسرم با خانمی در ارتباط کاری بود اون خانم یواش یواش از همسر معلولش میگفت اون نمیتونه کاری کنه و من خستم و منم دلم شادی میخواد بااینکه همسرم همیشه گوشیش پیشم میزاره و خودش بهم میگه همه چیزو منم بهش گقتم خوشم نمیاد ازاین طرز صحبت کردنش و درو دل کردناش معنی نمیده اون با تو فقط درمورد امور کاری باید صحبت کنه یواش یواش ساعت دوازه یک تماس میگرفت که مثلا فردا فلان جا باید بریم برای کار من اگه جواب میدادم صدامو میشنید جواب نمیداد دیگه اینجا بود ک گفتم دیگه بیشازحد پاشو از گلیمش دراز کرده دیدم ن ممنون عزیزم مرسی عزیزم شروع شد منم تماس گرفتم از گوشی همسرم بهش گفتم منظورت از این طرز صحبت چیه از درد و دل رسید به عزیزم چرا حرمت چیزی حالیت نمیشه برمیگرده بم میگه نه من این طرز رفتارم هست با صحبت کردنم تینجوری به همه میگم عزبزم و جانم بهش گفتم این عزیزم جانم حق نداری به هرکسی بگی تو بااین عزیزم جانم زندگی چند نفرو ببین خراب کردی 

حالا این همه رو گفتم  منظورم به اون کاربری بود گفت که منم اگه حالم خوش باشه میگم به روی ماهت چه همکار خانم چ همکار مرد جواب داده بود واقعا ادم بعضی حرف  حتی یا سر زبون باشه نباید به هرکسی بگه چون عواقب خودشو داره ب نظرم من خودم خیلی بد اینجوری من نمیگم تا حالا کسی نگفته عزیزم بهم هروقت هم به قول خودشون گفتن من بهشون میگم من عزید شما نیستم من فامیل دارم و لطفا از حد خودتون بیشتر نرید و طرف خودشو حس میکنه کجا هست 

اوایل پیاماشون خیلی رسمی بود بعد من اینا رو دیدم دلم طاقت نیورد بهش گفتم من استرس دارم فکر میکنم ک ...

کی هست که اوایل هم باهاش چت میکرده؟ اصلا موضوع چتشون چی بوده قبلا؟ چند سال پیش که کادو تولد برای شوهرم گوشی وقتی تلگرامشو نصب کردم و پیام عضویتش برای مخاطبانش رفت، منشی سابق شرکتش اومد سلامو اخوال پرسی کرد، بعد گفتم حالا یه سلامی کرده و مهم نیست، چند روز بعد دیدم اومده چندتا شعر از حافظ فرستاده منم بدون اینکه به شوهرم بگم بلاکش کردم و خلاص😂😂 زرنگ باش، تا دیدی یکی الکی میخواد پیام بده و سر بحثو باز کن از تو گوشیش محوش کن😂الانم که گوشیشو دزدیدن و تلگرامشو ریخته تو گوشی من فقط شبا میگیره چکش میکنه😜

2706