2733
2739
عنوان

عزیزان کاشانی و یزدی و اصفهانی 😍😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یزد رفتم خیلی هم خوش گذشت منزل دوستم بودیم برا سه روز کلی جاهای دیدنی داره  بافت تاریخی مثل مسجد جامع وفهادان زندان اسکندر داره کوچه های خشتی گلی خیلی زیبا بعد شهرستان ها که داقعا تمدنه  شهرستان میبد. نارین قلعه کبوتر خانه و.... بپرس اسماش یادم نیس شهرستان مهریز .کوه ریگ .باغ پهلوان پور.منطقه غربالبیز.قلعه تاریخی سر یزد .باغ اهو کلا خوش گذشت کلی هم شیرینی یزدی از حاج خلیفه رهبر خریدیم ترمه های خیلی مرغوب با قیمت مناسب میدان میر خماق داشت مس خیلی خوب هم بازار مسگرها طلاهاشم که از قدیم معروفه طلا فقط یزد باید خرید پاساژ کویتیها وبازار فک کنم همینا بود اگر یادم افتاد باز میگم اوففففف چقد نوشتم مدیونی نری وبعد تعریف نکنی ....

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2728

اصفهان من رفتم سيتي سنتر خوب بود بخش غذا 

چون برا خريد شهر خودم از همه جا بهتره

پارك روياها همچين چيزي اونم خوبه 

كاشان هم خونه هاي سنتي برا غذا خوبه

الانم فصل گلابگيري شروع ميشه ببين كجا بايد رفت 

اصفهان ناژوان هم دوچرخه سواري و ي چيز داره ك اسمش يادم نيست مث تله كابين ولي سر باز هست و ارتفاع پايين داره مسيرش هم كوتاهه

اگواريوم هم اونجاست ي چند تا چيز ديگه هم هست 

كوه صفه هم تله كابين داره تا بالا ميبره

زيپ لاين هم فكر كنم هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
یزد 😓خشک ترین آدما رو‌ داره 

از چه نظر یعنی تعصبین من رمضان شوهرم سمینار داره یزد میرم همرا ش خدا بخاد شما خودتون اهل کجا هستین اکه دوس داشتی جواب بده البته

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2740
یزد بریداردکان زیارتگاه زرتشتیان چک چک عالیه کاشان برید برزک عالیه

ااااا ما نرسیدیم اونجا بریم عکساشو دیدم خیلی جالب به نظر میومد فقط راهش دوره اگر یه هفته یزد باشین همه جاهای قشنگش را میرسی ببینی ما که سه روز همش بدوبدو بود راستی فالوده یزد یادت نره بخوری

از چه نظر یعنی تعصبین من رمضان شوهرم سمینار داره یزد میرم همرا ش خدا بخاد شما خودتون اهل کجا هستین ا ...

همه جا همه جور ادمی پیدا میشه والا ما که ندیدیم  شاید قدیم بوده ولی الان کلی فرق کرده همه جای ایران

سمینار چی دارین عزیزم اگر دوس داشتی بگو

همه جا همه جور ادمی پیدا میشه والا ما که ندیدیم  شاید قدیم بوده ولی الان کلی فرق کرده همه جای ا ...

عزیزم در رابطه با فوتبال هستش سربسته میگم میترسم شناسایی بشم اخه اشنا  تو سایت باشه یهو  

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
عزیزم در رابطه با فوتبال هستش سربسته میگم میترسم شناسایی بشم اخه اشنا  تو سایت باشه یهو   ...

به سلامتی من از فوتبال فقط عادل جونو میشناسم حیف از دست دادیمش

2706