2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام .میشه کمکم کنید دختری ۱۹ساله هم چار ساله ک با پسری اشنا شدم هردومون تو فضا مجازی فعالیت داشتیم و من دوستان مذکر زیادی داشتم حتی با اون ها صحبت میکردم این موضوع ماله ۳ سال اول رابطست و زیاد با هم گرم نبودیم و من چیزی از دوست داشتن نمیدونستم ولی این یک سال اخر همه چیو گزاشتم کنار همه چیو فقط واسه اون بودم اما عزاب وجدان کارام خیلی داقونم کرده احساس گناه شدیدی دارم ک حتی ب وسواس فکری منجر شده چیکار کنم نمیتونم باهاش مقابله کنم همش خودمو سرزنش میکنم ک تو اینجوری بودی و تو چرا اینجوری بودی دارم دیوونه میشم

سلام .میشه کمکم کنید دختری ۱۹ساله هم چار ساله ک با پسری اشنا شدم هردومون تو فضا مجازی فعالیت داشتیم و من دوستان مذکر زیادی داشتم حتی با اون ها صحبت میکردم این موضوع ماله ۳ سال اول رابطست و زیاد با هم گرم نبودیم و من چیزی از دوست داشتن نمیدونستم ولی این یک سال اخر همه چیو گزاشتم کنار همه چیو فقط واسه اون بودم اما عزاب وجدان کارام خیلی داقونم کرده احساس گناه شدیدی دارم ک حتی ب وسواس فکری منجر شده چیکار کنم نمیتونم باهاش مقابله کنم همش خودمو سرزنش میکنم ک تو اینجوری بودی و تو چرا اینجوری بودی دارم دیوونه میشم

سلام خیلی ب کمکتون نیاز دارم

۲۵سالمه

من ۳سال پیش با همکلاسی اشنا شدم 

خیلی ب هم علاقه مند شدیم

از همون اول قول ازدواج بود ولی زمانی ک تمام کردیم رفت سربازی دوره اموزشی خیلی نسبت به موضوع سرد شده چند روزی میشه جوابشوو نمیدم

من بخاطر اون خیلی خواستگار رد کردم

خیلی دوست دارم بدونم چکار کنم 

اخه احساس میکنم خیلی تغییر کرده

حتی موقعی ک میبینم مثل قبل نیس

و خیلی کاراری دیگه..

2740
سلام .میشه کمکم کنید دختری ۱۹ساله هم چار ساله ک با پسری اشنا شدم هردومون تو فضا مجازی فعالیت داشتیم ...

سلام بنظر من باید همه چی منطقی باشه

واینکه کار به کجا کشیده بشه

ایا قصد او ازدواج از شماست یا نه؟

واینکه ان چه نظری داره 

سلام.تروخدا ب شدت ب كمك نيازدارم راه حل بهم بدين

حدود٥سال با پسري دوستم باهم رابطه داشتيم .پسره قول ازدواج بهم داد ولي خونوادش رازي نميشن.منم دختريمو از دست دادم نميدونم چيكار كنم پسره ولم كرده بهم اهميت نميده من چيكاركنم اين پسر نميخاد جورمو بكشه..لطفا كمكم كنين دوبار رفتم دكتر گفت بكارتم ترميم نميشه اصلا راه ترميم هم ندارم من چيكار كنم ك اين پسره مجبور بشه واس ي ماهم ك شده عقدم كنه

خدا هستو خدا هستو خداهست❤️❤️