2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه میشه اختیاری؟

بله بیمارستان خصوصی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

همه جور رنج قیمت هست

نیمه خصوصی ها کمترن من سال ۹۳ حدود ۲ و نیم شد 

خصوصی ها ۷_۸تومن‌هستن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
دوستان من برای زایمان اولم سزارین بود،،،،حالا برای شکم دوم سزارینم میشه اجباری دیگه؟؟؟؟بایدپول عملوب ...

پول عمل رو باید بدی اون دستمزدی که دکتر جدا میگیره که سز انتخابی بزنه دیگه نباید بدی اون زیاد نیست اصلشو باید بدی

دوستان من برای زایمان اولم سزارین بود،،،،حالا برای شکم دوم سزارینم میشه اجباری دیگه؟؟؟؟بایدپول عملوب ...

چند سال گذشته ازش؟تا 5 سال قطعا سزارینه

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببخشید دوستان حالم بده نمیتونم تک ب تک جواب بدم

من 40 هفتم پر شده بیمارستان دولتی میرم میگن هنوزم جا داری دیشب هم خونریزی داشتم شکمم سفت میشه زیر دلم تیر میکشه میگن طبیعیه

دهانه رحمم هم پیشرفت نمیکنه

دیگ خسته شدم میخام بگم سزارین کنم

2706