2737
2739

سلام شبتون بخیر میشه راهنماییم کنید کدومو پیشنهاد میکنید به لحاظ نوبت دهی  و رسیدگی؟؟ 

میشه از تجربیاتتون بگید ممنون

ما آبادانیا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امام

مرسی عزیزم میدونید که هزینه ها متاسفانه خیلی بالاست امام دولتی 80 درصد تقبل میکنه ولی حس میکنم چون بیمارستانه و شلوغه خوب پیگیری نکنن منم از آبادان میرم برام سخته معطل بشم واقعا نمیدونم چیکار کنم

ما آبادانیا   
2738
منم مثل توام پلی کیستیک و سر درگم😔😔😔

من دیشب رفتم سونو روز تخمک گذاریم بود ب دکتر گفتم چیکار کنم از این پلی کیستیک راحت بشم گفت جای نگرانی نداره خیلی خفیف شده دوتا فولیکول 20 و 23 هم داشتم ولی گفت تخمدانت داره بهم نزدیک میشه ممکنه چسبندگی بیاره اینقد ترسیدم از دیشب تا الان همش فکر و خیال میکنم تو نت هیچیم ننوشته دربارش

ما آبادانیا   
من دیشب رفتم سونو روز تخمک گذاریم بود ب دکتر گفتم چیکار کنم از این پلی کیستیک راحت بشم گفت جای نگران ...

وااااای خداااا بلا به دور خدانکنه😢😢😢😢😭😭😭

ینی اونای ک پلی کیستیکن تخمدانشون نزدیک هم میشه میچسبه؟؟؟؟

خیلی نگرانم اخه😔😔😔😔😔😔😔😔

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
وااااای خداااا بلا به دور خدانکنه😢😢😢😢😭😭😭 ینی اونای ک پلی کیستیکن تخمدانشون نزدیک هم میشه میچ ...

حالا ماه آینده برم جای دیگه سونو ببینم چی میگه 

اره پلی کیستیک تخمدان بزرگ میشه تاره بهم گفت تو از نوع خفیفی نگران کننده نیست پلی کیستیکت چون خداروشکر ب دارو جواب میده بدنم ولی گفت داره بهم نزدیک میشه بدجور ترس ب دلم افتاد

ما آبادانیا   
حالا ماه آینده برم جای دیگه سونو ببینم چی میگه  اره پلی کیستیک تخمدان بزرگ میشه تاره بهم گفت ت ...

خدانکنه عزیزم

من سونو رفته بودم چیزی نگفت بهم فقط نوشته بود pco دارم

تو سونو نشون بده میگن بهمون یانه😭😭😭😭😭😭

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
خدانکنه عزیزم من سونو رفته بودم چیزی نگفت بهم فقط نوشته بود pco دارم تو سونو نشون بده میگن بهمون ی ...

اره تو سونو واژینال نشون میده منم هردفه رفتم نمیگفت چیزی اینبار گفت

ما آبادانیا   
2706