2737
2734
عنوان

هر وقت لازانیا میپزم هرچقدم پنیر میریزم نمیچسبه تو فر هم خشک میشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 43 پست

من هم تو فر درست میکنم هم‌توی تابه دو طرفه .وقتی تو تابه درست میکنم بیشتر دوست دارم 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم تو فر درست میکنم هم‌توی تابه دو طرفه .وقتی تو تابه درست میکنم بیشتر دوست دارم 

اها یاد میدی بهم تو تابه رو

همون تابه رژیمی رو میگی؟؟

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2731
اها سس مهمه پس من اخه همیشه سس مایونز میزنم چجورس درست میکنید اون سس رو؟؟؟

كره ميندازي توي ظرف روي شعله

آب كه شد دو قاشق آرد ميريزي هم ميزني بعدم يه ليوان شير ميريزي نمك و پودر سيرم ميتوني بزني ميزاري بجوشه يه كم درحدي كه يه كم غليظ بشه 

هر لايه كه لازانيا ميزاري و مواد گوشتي ميريزي روش رو با اين سس ميپوشوني كامل

هرچي بيشتر بريزي نرمتر و خوشمزه تر ميشن 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
واقعا؟؟؟همین درجه میزاری؟؟؟ ۲۰ دیقه ای برمیداری؟؟

من تو کیک پز درست میکنم بدون سس میچسبه سرخم میشه 

یادش بخیر یه زمانی با Dial up میومدم نی نی سایت، صدای قیژ قیژش هنو تو گوشمه😄😄 چقدر زود گذشت چقدر زود بزرگ شدیم 😌😌
2738
اها یاد میدی بهم تو تابه رو همون تابه رژیمی رو میگی؟؟

بله همونا.همون کارهایی که موقع پخت تو فر میکنی انجام یده .سس بشامل بزن .حتما تو دستورش خوندی سس سفید فکر کردی همون مایونزه اما فرق داره .ته تابه ات رو کمی چرب کن و لازانیا وبچین و لایه لایه مواد و سس بزن .۱۰ دقیقه ای آماده میشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بله همونا.همون کارهایی که موقع پخت تو فر میکنی انجام یده .سس بشامل بزن .حتما تو دستورش خوندی سس سفید ...

خب کف تابه که خیلی پهنه. یعنی کاملأ تهش بچینیم تابه پر بشه؟یا همون باریکه لازانیا رو وسط تابه میزاری؟

اهان مرسی  جاش مایونز نمیشه ریخت؟؟

ميشه ريخت ولي مزش به خوبي بشامل نيست و نميشه مايونز زياد زد چون چرب و بد مزه ميشه من كه اصلا خوشم نمياد 

اوصولا مايونز براي وقتيه كه حسش نيست بشامل درست كني😁😁

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706