2733
2739

چیکارکنم؟؟؟

شما چجوری میپزید

تو فر ۱۸۰ یا۲۰۰ درجه میزارم تو ۲۰ دیقه هم ک خاموشش میکنم باز خشک میشه هرچقدم پنیر میریزم نمیدونم چرا بهم نمیچسبه همه لایه ها

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍

سس بشامل بیشتر بزن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

لازانیا در حده ۵-۶ دقیقه بیشتر لازم نداره که دم بکشه و الا خشک میشه 

هم لایه زیر هم رو پنیر لازم داره 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
اون سس که بشامل هست رو بزن به همه پشت وروی ماکارونی هاش روهم که چیدی هرلایه رو،قدری فشار بده

سس نریزم نمیشع؟؟؟سس مایونز میتونم بخورم از اون بریزم؟

پنير مهم نيست كه سس بشامل بايد فراوون بريزي كه نرم بشه پنير فقط لايه آخر روي لازانيا لازمه 

اها سس مهمه پس

من اخه همیشه سس مایونز میزنم چجورس درست میکنید اون سس رو؟؟؟

2706