2733
2734
عنوان

فرزند خواندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 27 پست

سلام. شبتون به خیر. ببخشید از تاپیک هاتون متوجه شدم که شما بچه ای رو به فرزندی قبول کردین. می تونم مشکلات این کار رو بدونم؟ طرز برخورد بقیه و .... ؟ چون من هم تصمیم به این کار دارم، ولی واقعا نمی دونم از پسش برمیام یا نه

سلاممن ددلاره امدم بیایید تجربیات فرزندخواندگیمون رابهم بگیم

سلام عزيزم چيکار کردين

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم نیازی نیست ملکی به نامش کنی...فقط باید تعهدبدهی که یک سوم اموالت رابه نامش کنی.

واقعا  از کجا  میدونی اگه  خونه داشته باشیم چی  بازم نباید زد

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

سلام ببخشید دیربه دیر می ایم

..نه عزیزم عیچی نباید,به نام بزنی

الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
2728
تعهد برا چه موقع هست? و اینکه اگر نزدی چی میشه? پسش میگیرن?

توی فرمها هست باید کامل کنی

الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
سلام. شبتون به خیر. ببخشید از تاپیک هاتون متوجه شدم که شما بچه ای رو به فرزندی قبول کردین. می تونم م ...

سلام عزیزم توکلت به خدا باشه...چه کاربه اطرافیان داری...مگه اطرافیان درد ورنج تورامی فهمند؟مگه درکت می کنند؟من که باهمسرم توافق کردیم وتصمیم گرفتیم هرکس به دخترمون بی احترامی کنه از گردونه زندگی خارجش کنیم که الحمدااله عزیز دل همه شد 😏😏😏

سلام ایدا جان امیدوارم جواب بدی تو یه تاپیک که برا ده سال پیس بود ناراحت بودی ازبچه نداشتن ولی حالا میبینم سعادت نصیبت شده بدون اینکه کسیو به دنیا بیاری به دنیا و خدا امیدوارش کنی خداخیرت بده ایدا جان دیت بکش عوص من رو سر بچت و برام دعا کن بگو خاله ماجده رو دعا کنه که مشکلش حل شه

2740