2733
2734
عنوان

تو رو خدا بگین با کسی که با بچم این کارو می کنه چی کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 27 پست

بگو دیشب خیلی ناله کرده بردم دکتر 

دکتر گفته ترس کرده به فلان دلیل که خاهرت دلیلش باشه.

بگو گفته خیلی خطرناکه دور از جون تو روح و روانش تاثیر داره‌

بلاخره بترسونش راهش همینه

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی محترمانه بگو بچه اذیت میشه اینجوری مکنی

فکر می کنی نگفتم هرچی می گیم نکن بچه گناه داره می ترسه داره اذیت می شه گوش نمی کنه بچه بغض می کنه می گم ببینن اذیته عین خیالش نیست حتی بهش گفتم خیلی بی رحمی گوش نمی کنه 

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

طلاق بگیر! ببخشید اشتباه شد 😁 باهاش قهر کن ! شوخی کردم ناراحت نشی !! وقتی اومد جدی دستشو بگیر بکش ببر بشوم رو مبل بگو دست از سر بچه بردار اگر نه دیگه نیا اینجا 😌

خب از روی دوست داشتن اینجوری رفتار میکنه دست خودش نیست . تو هم به دل نگیر

چی به دل نگیر

مگه به دل خودشه اون بچه اذیت میشه 😒

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
امان از دست این محبتای خرکی  البته ببخشیدا  من یه نمونه عمه شو دارم

دوست داشتن خرکی دوستی خاله خرسه از دست کاراش بچم ترسو شده تا تو خواب دست بهش می زنه می پره

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

كه چي خب بچه ي نوزاد بيدار ميكنه؟ مثلا حالا بيدار شه براش ميرقصه يا آواز ميخونه؟ فكر كردم دو سه ساله س بيدارش ميكنه... نوزاد كه خواب و بيدارش فرقي نداره. اصلا اجازه نده بيدارش كنه ميخواد ناراحت بشه هم مهم نيست. بچه چه گناهي كرده...

بگو بیدارش میکردم برای پوشک وشیر،گریه کرد،به دکترگفتم دعواکرد گفت روانی اصلا خواب بچه را به هم نزن به طور بیدارش نکن رشد مغزی اش مختل میشه،لنواع بیماریهارامیکیره،بذا خودش بیدارشه بعد هرکارداری بکن،الکی بگو دکترگفته

سراسر زندگی من معجزه بود 
فکر می کنی نگفتم هرچی می گیم نکن بچه گناه داره می ترسه داره اذیت می شه گوش نمی کنه بچه بغض می کنه می ...

مامانتمبهش تذکر جدی بده یا

نذار بیاد خونت چن بار بهونه بیار خودش میفهمه بچت گناه داره کوچولوعه حالا ک حرف حالیش نیس 

اگه دیدی واقعا گوش نمیده به فکر بچت باش مواقعی که خوابه در رو باز نکن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹