2733
2739
عنوان

به پسرم میگم میخوای چکاره بشی؟ میگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 62 پست
آخه خیلی براش توضییح هم میدم میگم خب اگه باباهم بشی باید یه شغل داشته باشی که بتونی پول بیاری برا خا ...

😂😂😂😂😂فک میکنه باباها میرن از عابر پول صلواتی میگیرن میارن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ب پسر جاریم‌گفتم گفت میخام بزرگ بشم با تو عروسی کنم 😍 مادرش داشت خودشو با چاقو رخمی میکرد

😂😂😂😂

2728

ای جااااااان من بخورمش🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩فداش 

چقدر بانمکه 

ماشالاااااااااا  

عزیزم 

چه زودم رفته سر اصل مطلب 😂😂😂😂

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
پسر دوستم میگفت میخام پلیس جریمه بشم همه رو‌جریمه کنم پولدار بشم😂

واییی مردم خیلی خوب بوده جوابش😅😅

بچه ها خیلی باحالن

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

پسر لوس یکی از اقواممونم تو جما فامیل گفت میخام چوپون بشم

پدر ماپرش داشتن خودشونو میزدن مادرش افتاده بود کب سالن کف و خون قاطی کرده بود

اخه پسرشون پرستار فرانسوی داشت ک دوزبانه بشه😂

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
2738
😂😂😂😂😂فک میکنه باباها میرن از عابر پول صلواتی میگیرن میارن

آره دقیقاااااااا

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

دختر دایی منم میگه میخوام عروس شم میگم شوهر کتک میزنه میگه پس دکتر 😂😂بعدم میگ تو شوهرت میزنتت دیگ موندم چی بگم😃بچه ک نیستن هیولان والا😅😓

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
عزیزم 😂 خدا حفظش کنه 😍😍😍😍😍😍

سلامت باشی گلم

داداش من بچع بود میگف میخوام رئیس جمهور بشم دودیقه بعد ک گشنش میشد میگف میخوام اشپز بشم😂😂😂