2733
2734
عنوان

چرا همش مامانم میگه زشت شدی😫🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 64 پست

گربه ملوس ،من عکستو ندیدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوندفه خواهرم میگفت دماغم دراز شده برم عمل کنم مامانم پرید گفت وای کجاش درازه😳دماغ دراز بخوای این😑ب من اشاره کرد😐 😂😂😂اینقد خندیدیم با خواهرم 😂😂😂😂

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
2731
اوندفه خواهرم میگفت دماغم دراز شده برم عمل کنم مامانم پرید گفت وای کجاش درازه😳دماغ دراز بخوای این😑 ...

ندیده عاشق مامانت شدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
یک عکس یکهویی گذاشتم خوب نبودم موهام به هم ریخته بود 😅خسته 

😒😒😒😒زشت بودی زشت ترم شدی

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
مادر وحسادت مگر داریم😅

شوخی کردم گلم ولی دو حالت داره یا حس رقابت داره باهات یا یه ریشه روحی داره مربوط به گذشته مادرتون که این رفتارو‌بروز میده شک ندارم مادرش یا یه شخص نزدیک همین رفتار باهاشون‌کرده

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
مامانم میگه سال اول دانشگاه معصوم بودی الان ل ...شدی😂

خخخ

مامان منم میگه عکس ده سال قبلت معصوم بودی

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
2706