2733
2734
عنوان

چقد این روزا دلم میخواد کسی دوسم داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داشتن و دوست داشته شدن جفتش با هم خوبه در واقع عشق دوطرفه 

من فک میکنم یکی از بهترین حسای دنیاس که کسیو دوست داشته باشی اونم همونقد دوست داشته باشه💕

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️

من بودن کسایی ک دوسم داشتن ولی خداروشکر میکنم ک ایندمو باهاشون خراب نکردن ادمایی نبودن ک من باهاشون خوشبخت بشم.شوهرمم خب دوستم داره ها ولی من کلا حس پوچی دارم حس اینکه درونم خالیه و اینم برمیگرده ب مشکلات زندگیم

2731

من بعضی وقتا اعصابم خورد میشه ک بقیه دوستم دارن زیادی ک بهم محبت کنن معذب میشم عذاب وجدان میگیرم نمتونم متقابلا جبران کنم درکل دوست داشته شدن خوبه ولی بیش ازحد هم ک بشه رو مخه دیگه 

واي منم اين روزا خيلي حس کمبود دارم ، ولي خودم براي خودم هديه ميگيرم حتي کادو ميکنم يه چاي که گذاشتم کادو رو ميارم و با کيک به خودم هديه ميدم ، خودم به ايميل خودم صبح به صبح احوال پرسي عاشقانه ميکنم ، و از اين دست کارا ،، ديگه منتظر نيستم کسي بگه دوستت دارم

2740

منم بعد دوتا بچه و هفت سال زندگی هنوز این حسو تجربه نکردم تو میخواهی با نامزد این اتفاق بیفته 😧

گاهی گمان نمیکنیم ولی میشود 

گاهی گمان میکنیم که میشود ولی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

عزیزم. درخواستمو قبول کن.

تاپیکمو بخون. چون چیزایی می ذارمو و گذاشتم که بدردمون میخوره.

ببین میخوام بیشتر باهات اشنا بشم البته اگه دوست دارین. میخوام خصوصی پیامتون بدم. کارتون دارم

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
اگه کسی دوستت نداشته باشه خجالت داره.نه برعکسش.

هرکسی ی جوره دیگه من با محبت زیادی معذب میشم  حد وسط باشه خوبه این محبتای عجیب غریب ب دلم نمیشینه دوس دارم طرفو خفه کنم