2733
2734

من هدفم اینه که تو محل اقدام به ایجاد یه شغل خونگی کنم اونم تهیه غذای خونگی بین این غذا ها شما طرفدار کدومید یا به نظرتون کدوم بیشتر خریدار داره ۱ - فلافل و سمبوسه ۲- قیمه و خورشت های خونگی ۳-ماکارونی و کوکو۴- دلمه و کوفته 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظر شخصی من دلمه و کوفته هستش

چون من خودم فقط دلمه و کوفته رو میخرم از یه خانومی که تهیه غذای خونگی داره😀دلیلم هم اینه که خیلی بهتر و خوشمزه تر از من درست میکنه😀

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
دلمه بادمجون یا برگ ؟

دلمه برگ مو،خیلی خوشمزه و ملس درست میکنه

برای من همه غذاها آسونه بجز این دوتا ،بنظرم خیلی تبحر و دستپخت خوب و تجربه میخواد

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738
ادرسو بده ما هم تست کنیم 

من بندرانزلی هستم سفارش میدم بعد میرم حضوری ازش تحویل میگیرم

بندر کجا تهرون کجا .میری در خونه میگیری چن بات حساب میکنه؟

بندرانزلی استان گیلان😓مگه من گفتم تهرانم؟

آخرین بار که گرفتم سی تومن شد

نوش جونت . تو بخوری مث اینه ک منک خوردم😅

مرسی عزیزم

انشالله توام موفق بشی تو کارت🙏