2733
2739

من دخترم از۴ماهگی تا۶ماهگی فقط ۸۰۰گرم زیادکرده 

یهفته تواسعندبخاطرسرماخودگی خوب شیزنخورد

دوهفتم توفروردین خوب شیرنخورد

دقیقااراین دوماه ۳هفته کمترشیرخورد

ولی بعدش دوباره مثل قبل شیرش رومیخوره 

میخوام بدونم بچه هاتون از۴ماه تا۶ماه چقدوزن گرفتن ؟؟

اگ بچه ای وزن نگیره حتماعفونت ادراری داره یاکمخونی؟؟یااینکه ممکنه همینطودی بی دلیل باشه؟

راستش دخترم یدفعه توعیدتب کردیدوراستادادم دیگ تبش برنگشت دکترم ک بردم گفتش عفونت نداره گوش وگلوش 

چون وزنش خوب بوداهمیت ندادگفت عفوت ادرارنیس 

بازمن دکتردیگه ای هم بردم اونم گفت عفونت ادرارنیس ازمایش ننوشت واسش 

خیلی نگرانم خیلی استرس دارم نمیدونم چیکارکنم 

دخترم خیلی خوب وزن گرفت ولی یهواین دوماه فقط ۸۰۰تازیادشددزصورتیکه هم دوره ایاش از۱۲۰۰تا۱۵۰۰وزن گرفتن

راستی از۴ماهگی تا۶ماهگی حداقل وحداکثروزنی ک میگیرن چقدرع؟

ببخشیدطولانی نوشتم ولی هرکی میدونه بهم کمک کنه لطفا

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا یه کیلو اینور اونور چه فرقی داره،مهم سلامتشیه عزیزم زیادی حساسی

اخه اون تبی ک کردبعدش وزنم نگرفت میگم نکنه عفونت ادراری داره من بیخیربمونم 

وخدایی که بشدت کافیست
2731

پسرم ۴ تا ۶ ماه دو کیلو وزن گرف

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
سلام عزيزم پسر من هم تو يك ماه و نيم از ٤ تا ٥.٥ ماه كلا٤٠٠ گرم زياد شده بود اينم خوب شير نميخورد ا ...

سلام عزیزم خوبی 

دکتربهت نگفت علتش چیه؟؟بعدجبران شد؟؟اخه عفونت ادرارتوپسراخیلی کمه من چون دخترم یبادتب کردبدون دلیل بعرشم وزن نگرفت میگم نکنه عفونت ادراردارهد

وخدایی که بشدت کافیست
2738
دختر منم دوماه خیلی کم شیر میخوره نمیدونم چکارش کنم واقعا  سینه نمیگیره اصلا این دوماه هم یه ...

چندوقتشه؟دکترش چیزی نگفت بهت؟؟اخه دخترم خوب شیرخوردبجزس هفته

من حس خدبی ندارم دیگ نمیدونم چرادکترازنمینویسه خودم میخوادم سرخودببرم کشت ادراربدم براش  

وخدایی که بشدت کافیست
چندوقتشه؟دکترش چیزی نگفت بهت؟؟اخه دخترم خوب شیرخوردبجزس هفته من حس خدبی ندارم دیگ نمیدونم چرادکتراز ...

۴ ماه

از دوماهگی اینطور شد 

چندتا دکترم بردم هیچی نگفتن والا

موندم توش

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.
۴ ماه از دوماهگی اینطور شد  چندتا دکترم بردم هیچی نگفتن والا موندم توش

ازمایش ادرارندادی؟؟چون دختره ببربده 

منم میخوام ببرم بدم وگرنه خیالم راحت نمیشه 

وخدایی که بشدت کافیست
نه والا چطور مگه؟

معمولااولین چیزی ک شک میکنن بچه وزن نگیره عفونت ادراری هستش 

علامتشم تب 

بیقراری 

بی اشتهایی 

بوی تندادرار

رنگ تیره ادرار

خیلی وقتام تب نمیکنن 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام عزیزم خوبی  دکتربهت نگفت علتش چیه؟؟بعدجبران شد؟؟اخه عفونت ادرارتوپسراخیلی کمه من چون دختر ...

نه عزيزم چون نبردمش واسه قد و وزن واسه سرماخوردگي بردم،بچه با بچه فرق داره پسر من تو ٦ ماه ٢٠ سانت قدش زياد شده،٤٩ بوده شده ٦٩

معمولااولین چیزی ک شک میکنن بچه وزن نگیره عفونت ادراری هستش  علامتشم تب  بیقراری  ...

والا همینطور معاینه کرد و چک کرد گفت عفونت نداره

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.
2706