2733
2739
عنوان

خانما شوهرای شما هم خرید خانوادشون رو انجام میدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بهش چند بار نارضایتیم رو گفتم الانم تو این گرونی کلی خرید کرده براشون بعد اومده میگه دیگه پول ند ...

به جای اینکه تو قهر کنی...

عیب نداره بزار قهر کنه تاخسته شع خودش بیاد اشتی کنه

ولی تو جدی برخورد کن

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2731
منم بهش چند بار نارضایتیم رو گفتم الانم تو این گرونی کلی خرید کرده براشون بعد اومده میگه دیگه پول ند ...

پدرشوهرمن ازشوهرم جوونتره ولی سرکارنمیره تازه پول موادشم بایدبده شوهربیچارم وگرنه خانوادش ازهم میپاشه شانس ماس ازبچگی اقبال نداشتیم.

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

اول ماه برو کلی فروشگاه و قصابی خرید کن

بهدم برو داروخانه لوازم ارایشی و پوشاک

هزاری هم واسش نذاز

شوهر من خرید میکنه ولی پولشو کامل میدن 

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

من ک هنوز ازدواج نکردم ولی بابام هنوزم که هنوزه خرید گوشتو... لباسو دوا درمونه مامانبزرگمو میده 

چون اونا دستشون تنگه 

روزایی بوده خودمون نداشتیم ولی واسه اونا خریدن  ما و مامانمونم اصلا اعتراض نکردیم خداروشکر روز به روز بهتر شد وضعیت مالیمون 

صبر داشته باشید شماهم

👄💄👠
2738

به خدا دیگه خسته شدم مامانش اینا ندارم نیستن کلن هم دونفرن خرجی ندارن ولی نمیدونم چرا اینطوری میکنه من خودم یه کفش ندارم بپوشم پاهام تاول زده بعد بهش میگم میگه برو با مامان جونت بخر

برای خونه دار شدن همه جوونا و من یه صلوات مهمون کنید🌹🌹

منم همین مشکلو داریم هرچی میخاد به شوهرم برادرشوهرم میگه که شریکن  زنگ میزنه دستور میده 

یه دختر یه پسر دیگم داره بادامادش نمیگه اون برادرشوهرم چون زنش رو نمیده هیچی نمیگن همیشم چیز داره به دامادش میده اون عروسش منو جاریمم بوقیم 

درك كه نخورد 

به مادرشوهرت بگو من حلال نميكنم كسي بخواد لقمه دهن بچم رو بگيره بخوره 

البته اگر وصع ماليتون خوبه كه حرفي نيست ولي ميگي واس خودت نميمونه

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

الان که قهره من منت کشی کنم به نظرتون؟؟؟

بخدا اگه یه بار دوبار اصلا سه بار بود مشکلی نداشان ولی اینکه همش ابن میخره حرصم میگیره مگه من آدم نیستم

برای خونه دار شدن همه جوونا و من یه صلوات مهمون کنید🌹🌹

اگه خودتون اوكي باشيد و اونا دستشون تنگ باشه بله وظيفه شه كمك كنه، ولي اگه خودتون مشكل داريد نه بايد يه كم منصفانه رفتار كنه، شوهر من كه همه خرج زندگي خانواده شو ميده حتي تا خونه خريدن براي مادرش و پول رهن خونه برادرش و حتي تا لباس خريدن براي خواهرشو بچه هاش ، من مشكلي ندارم چون كمبودي ندارم، ولي واقعا اگه قرار باشه داداشم يه هزار تومني براي خونه مامانم بخره ناراحت ميشم ميگم كناه داره بايد به فكر زن و به خودش باشه، در حاليكه در مورد برادرم اوضاع متفاوته ، بابام خيلي كمك حالشونه

شما هم راه و زبون شوهرتو پيدا كن، بهش نگو نده بهشون، بگو به اندازه بده 

الان که قهره من منت کشی کنم به نظرتون؟؟؟ بخدا اگه یه بار دوبار اصلا سه بار بود مشکلی نداشان ولی این ...

نههههه منت کشی واسه چی خب وقتی برا تو کم میذاره اول برا اونا میخره کارش اشتباهه بهتره بفهمه اینو