2737
2739
عنوان

ﻭﺭﻭﺩ ﺍﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ عج ﻣﻤﻨﻮﻉ!

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 84 پست
از دوری تو غمین و نالان هستیم وز کردۀ خود کمی پشیمان هستیم اصلیت ما را تو اگر می پرسی از ...

شاعرش هم بگو 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
به نظر شما اقا تو مجلسی که زن ومردش معلوم نیست همه یه لیوان مشروب تو دستشون میاد؟

سیدی شما برای مشگل واژینیسمم دعا کن بتونم درمانمو ادامه بدم‌خوب شم

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر شما حضرت پا میشن تو تمام مراسما و عروسیا حضور به هم میرسونن ؟؟! عجباااا. در ثانی تو این ممکلت ...

شما دعوتش نکن . دعای خیرش رو نخواه . تو همون عقاید خودت بمون .

به نظر شما حضرت پا میشن تو تمام مراسما و عروسیا حضور به هم میرسونن ؟؟! عجباااا. در ثانی تو این ممکلت ...

در ضمن حضرت همه جا هستن . وقتی صداشون کنی . وقتی مراسمت اونی باشه حضرت میخواد حتما هست ودعا میکنه 

منکه اعتقادی ندارم به این چیزا مث شما..البته سنی ام من ...برامون مسخره ست

برا ماهم ی چیزایی از شما جای سوال داره  ولی نمیگیم بهتره به عقاید هم احترام بزاریم دوست خوبم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
منکه چیز خاثی نگفتم ...حس و حالمو گفتم

خب ابراز حستون توام با بی احترامی بود.  به اندازه کافی مشکل درست میکنن برای ضربه زدن به وحدت شیعه و‌سنی خودمون هم بیایم راحت هرآنچه تو‌ذهنمونه تو‌فضای مجازی مطرح کنیم که اتیش بیار معرکه شدیم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ادب داشته باش. فکر نمیکنم کنید  ایشون با امثال شما دوستی داشته باشه

ناراحت شدی ؟ گفته بودم توهین کنید عصبی میشیم . دیگه جوابت رو نمیدونم .خودت میدونی اقا

2706