2733
2734

وا حالا مگه چی شده دخترت گفته موهاش میره توچشمش اونم کوتاه کرده ددسه روز دیگه بلند میشه من بودم چیزی نمیگفتم بخاطر جیزای الکی خودت و آدم بده نکن بعدشم دخترت و نزار بمونه پیششون

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ارایشگر میبود حتما که یه یه ادم کارنابلد مو رو ناقص میکنه

عزیزم هیچ کس جز پدر و مادر رو بچه هیچ حقی ندارن که سرخود کاری کنن اگرم ناراحت شدی حق داری حتما بهش ناراحتیتو بفهمون یعنی چی این کارش درک نمیکنم یه تل میزد تو سرش نیاد جلو چه معنی میوه دخالت کردن !شما اگه موهای بچشو دست میزدی اون خوشش میومد ؟

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2731

من بودم اگه جلو موهاش بود سخت نمیگرفتم ولی میدیدمش میگفتم دیگ  دست ب موهای دخترم نزن دوس ندارم کوتاه کنم موهاشم.ولی اگه پشت موهاشو کوتاه میکرد خیلی عصبی میشدم برخورد جدی میکردم

2740

اینکه عمه اش هست یاخاله اش مهم نیس.ولی نباید بدون اجازه مادرش دست به موهای بچه بزنه اونم اینکه ارایشگر نیست .حرکت حالبی نیس.

معلومه که موی بجه بزرگ میشه ولی خب دلیل نمیشه که ...چون موهاش دوباره بلند میشه باید بزنن کچلش کنن😒.

ک

عمه رو گذاشتن‌که فقط بهش فحش بدن گناه داره خوب 

😁😁نه خوب فحشش نباید بدن دیگه  محبت بکنه ولی واقعا کوتاه کردن مو بدون هماهنگی اونم با این حالت خیلی زیاده رویه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

عمه ش بچه داررررررره؟؟؟؟؟؟؟

اومد خونتون ببرش تو اتاق یه قیچی خوشگل بزن به موهاش بگو گفت موهام اذیتم میکنه.

بعدم اینکه بچه مخصوووووصا دختر بدون مادرش حتی یه دقیققققه هم نباید خونه هییییچچ کس بمونه.

من بودم یکی میزدم تو گوش خواهر شوهرم بعدشم کلا رابطمو باهاشون قطع میکردم بچمم نمیزاشتم دیگه بره

وااااا😕🙁

ینی انقد مهمه واستون؟

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
2706