2733
2734
عنوان

این تاپیک مسخره میخوام واسه شوهرم زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش تجاوز شده بوده شوهرشم پذیرفته و ازدواج کردن الان میگه زفاف نداشتم

😖😮😰😧😦😮نی نی سایت عجایب هفت گانه هست

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘
ببخشید باکره نبوده بهش تجاوز شده بوده ولی شوهرش پذیرفته بوده الان داره بازی درمیاره

فیلش یاد هندوستان کرده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
من رفتم تاپیکاشو خوندم مطمعنم مشکل روحی و روانی داره

با این شوهرای ما کسی مشکل نداره باید بره دکتر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بقیه تاپیک های اون خانم رو بخونی متوجه شرایط روحی استارتر میشید 

شوهرش خیانت هم کرده و به نظرم مکانیسم دفاعی روانی این خانم به این تصمیم رسیده 

مثل خودکشی ... بدترین اتفاق ممکن رو میخواد به وجود بیاره تا روانش آروم بشه

هوووف خیلی بده به آدم تجاوز شده باشع ازترس اینکه کسی باهاش ازدواج نکنه وخانوادش زندش نزارن باکسی ازدواج کنه وبهش دروغ بگه ومرده هم بعدبفهمه خیلیییبیی بده شاید ماهاهم تواین شرایط بی حامی هم اینکارو میکردیم😔😔😔

😖😮😰😧😦😮نی نی سایت عجایب هفت گانه هست

عجایب نیس.متاسفانه این موارد تو جامعه هست

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
گفت چون باکره نبودم شوهرم زفاف میخواد

فک کن وقتی میرن خواستگاری زن دوم می گن دخترتون رو فقط به خاطر شب زفاف می خواهیم

کدوم دیوونه ای حاضر می شه زن دوم این مرد بشه؟

مردم رد دادن به خدا