2737
2739
آره ولی همه بچه ها اینطوری نیستن پسرم دیر با کسی گرم میگیره اگه تو بازی کسی بزنه یا چیزی ازش بگیره د ...

خدا خودش پشت پناه بچه های بی زبون باشه ماکه هرچی گفتیم فایده نداشت.ولی کلاس رزمی هم خوبه اگه شد حتما یه ترم بنویسش منم میفرستم حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب من همش از بچگی میگفتم آخییی طوری نیس نپیخواست بزنه.واسه همین پسرم هم یاد نگرفته

آخه پسر خواهر من با من با نقشه قبلی میزنه 

چون تا قبل از بدنیا اومدن دختر من تنها نوه خانواده بود.

بعد که دخترم اومد توجه فامیل به دخترم شد اونم حسودی میکنه 

هنوز بعد ۲۰ ماه  نتوانسته  یه نوه دیگه رو بپذیره تو خانواده

میرم خونه مامانمم پسر خواهرم  تا مارو جلو در می بینه عصبی میشه میگه ای بابا بدم میاد  مامانی چرا رایا  رو دعوت کردی

یبار یه مهمونی بگیر اینا نباشن.😕انگار من رفتم خونه بابای اون‌

خونه بابای خودمم حق ندارم برم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
واااای باید مامان باباش قبل از تولد بچه ی شما آمادش میکردن

اتفاقا شوهر خواهرم هی میگه سمت رایا نرو

بچه تصور میکنه  رایا  دشمن هست

برا همین  بیشتر باهاش درگیر میشه.

شوهر خواهر م میبینه رایا با پسرش بازی میکنه

شروع میکنه بدخلقی میگه بیا عقب

بچش هم یهو عصبی میشه رایا رو میزنه 😑

گناه بچه من اون وسط چیه من نمیدونم.😥😥

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉