2733
2734
عنوان

جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 51 پست

استارتر تاپیک قبلیت  رو خوندم فکر میکنم تو آماده ی ازدواج نبودی توی یه هفته چطور انقدر زود کلافه  شدی زندگی بالا و پایین داره سختی داره نداری داره همش گل و بلیل نیست که چقدر زود حس کردی نمی تونی درضمن فکر کردی همه که ازدواج میکنن همه چی دارن؟؟؟؟ نه دوتایی همت میکنن و زندگیشون رو میسازن . شما اونو دوست نداشتی فقط بهش عادت کرده بودی . شما برای ازدواج و یه زندگی مشترک اصلا آمادگی نداری 

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر تاپیک قبلیت  رو خوندم فکر میکنم تو آماده ی ازدواج نبودی توی یه هفته چطور انقدر زود کلاف ...

بله من خودم اينو ميدونم كه دارم جدا ميشم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2731

من تایپیک قبلت رو خوندم، به نظرم خیلی داری عجولانه تصمیم میگیری، تو با عشقت ازدواج کردی و به خاطرش جنگیدی میدونی اگه آدم عاشق به عشقش نرسه چققققدر حس بدیه من 17ساله در غم از دست دادنشم همه آدما رو با اون مقایسه میکنم و هیچ وقت حال دلم خوب نیست، برای به دست آوردن عشقت جنگیدی باید برای ساختن زندگیت هم بجنگی،  فکر کن مشاوره برو تجزیه و تحلیل کن اگه واقعا به نتیجه جدایی رسیدی بعد جدا شو، خونه شوهر خونه بابا نیست که گل و بلبل باشه باید برای ساخت زندگی دونفری تلاش کرد من با تمام اینکه هرلحظه به یاد عشقمم ولی از جون واسه همسرم و زندگی و بچه ها مایه میزارم یه کم مسئولیت پذیر باش و عاقلانه تصمیم بگیر بعد پشیمون نشی

هرکه خود داند و خدای خودش که چه دردیست در کجای دلش
نه چرا بد بشه  مگه نگفتی شونزده سال ایران نبودی؟این چیزا که نباید اصلا واست مهم باشه

از الان تا آخر عمر قراره ايران باشم، قراره اينجا ازدواج كنم نه اونجا پس از الان به بعد بايد برام مهم باشه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
وااا مگه ميشه كسى آيندش براش مهم نباشه من همين الانم ميخوام جدا بشم بخاطر ترس از آيندمه بعد مسئله ب ...

ببین کسی جدا میشه که واقعا به قدری عذاب کشیده که بدترین آینده براش بهتره .یه چیز مثل انتخاب بین بد و بدتر آوالان این انتخابات داری بد یا بدتر تصمیم با خودته

من تایپیک قبلت رو خوندم، به نظرم خیلی داری عجولانه تصمیم میگیری، تو با عشقت ازدواج کردی و به خاطرش ج ...

جنگ يه نفره به چه درد ميخوره

انقدر اذيتم كرده كه ديگه دوسش ندارم

شايد سخت باشه ولى حاظرم بميرم ولى جدا شم

2738
ببین کسی جدا میشه که واقعا به قدری عذاب کشیده که بدترین آینده براش بهتره .یه چیز مثل انتخاب بین بد و ...

براى من بد و بدتر نيست 

اولا من عقدم هنوز

دوما روز اول قرار گذاشتم غير از خانواده كسى ندونه

الان فقط ميترسم از لجسون به همه بگن يا روم عيب بذارن

جنگ يه نفره به چه درد ميخوره انقدر اذيتم كرده كه ديگه دوسش ندارم شايد سخت باشه ولى حاظرم بميرم ولى ...

توی این یک هفته انقدر اذیتت کرده؟؟؟؟

توی این یک هفته انقدر اذیتت کرده؟؟؟؟

نابود شدم حتى به بابامم گفتم بابا من مرده ام، فقط نفس ميكشم

قبل از ازدواج عجولانه ت باید فکر میکردی عزیزم ،

اشتباهو با اشتباه جبران نميكنن

نابود شدم حتى به بابامم گفتم بابا من مرده ام، فقط نفس ميكشم

تا این حد؟؟؟؟؟ اخه مگه چیکاز کرده مثلا؟؟؟   که به حد مرگ رسیدی 

تا این حد؟؟؟؟؟ اخه مگه چیکاز کرده مثلا؟؟؟   که به حد مرگ رسیدی

يه كارايى ميكنه انگار ديگه دوسم نداره

تلاش نميكنه

شكاكه

به شدت محدودم كرده

واسه اينكه دستش باز شه همش قول و قرار و وعده وعيد، الان كه فكر ميكنم نميتونم رفاه خونه بابامو ول كنم برم با كسى كه ديگه دوسش ندارم