2737
2739
من مانتومو کوتاه کردم مدیرمون مجبورم کرد همون اضافه رو دوباره بدوزم پایین مانتو😑 به بابام زنگ زد گ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اول دبیرستان بودیم دوستمون نامزد کرد. نامزدش مغازه لوازم ارایشی داشت و لباس زیرم داشت. با چندتا ا ...

یه چیز دیگه م بگم. اخر سال تحصیلی دفتر خاطرات قفل دار میگرفتیم میدادیم ردیف اول کلاس تا اخر برامون خاطره مینوشتن بهد میدادیم معلم بنویسه. خاطره کل کلاسم این بود(سلام امیدوارم همیشه موفق باشی. دیگر مزاحم نمیشوم.  رفتم لب ساحل یادم آمد. محبتهای سحر یادم آمد) امضای مسخره و تاریخ هم میزدن پاش. منم گوشه ی هر صفحه عکس یه بازیگر رو که از مجله خانواده سبز بریده بودم میچسبوندم. 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
یه چیز دیگه م بگم. اخر سال تحصیلی دفتر خاطرات قفل دار میگرفتیم میدادیم ردیف اول کلاس تا اخر برامون خ ...

ای نامه که میروی به سویش ازجانب من ببوس رویش

وای منم کلی ازین دفتر ها داشتم دفتر خاطرات دفتر عقاید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
خدایی رفیق نعمت بزرگیه وقتی مذهبی شدم همه دوستامو از دست دادم.وثلا هم نمیتونم بامذهبیا دوس بشم. ال ...

چی شد ک شدی خانوم حاج اقا من نفمیدم😐😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
حالا خشکل بود؟!😐

ن والا. ولی اون دیگه واسمون شاخ بود شده بود الگومون. تا روز قبلش کسی تحویلش نمیگرفت تو کلاس. نامزد که کرد مثل کنه چسبیدیم بهش. میگفتیم  راستشو بگو تو کلاسهای قبل ازدواج چیا بهتون گفتن.فیلم اونجوریم نشونتون دادن ؟؟😐

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
وای الا یاد یه کار خودم افتادم 😶خز نمیدونم هس یا نیس فقط خاطرس  با دخترعمم ک هم سن و سالا خود ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وااااای خدااااا

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
وااااای یااااخداااااا درود بر تو خیلی کوچیکتیم ایول

عزیزمی 

فکر کنم‌خ حال میکنی باارازل باشی😅😅

گروه ما به گروه ارازل مشهور بود توکرمانشاه

همه میشناختنمون

ب شوهرم میگم

قبل اشنایی باتو حافظ قران بودم

تو عشق و عاشقی باتو فاصله گرفتم ازقران ،پرید از ذهنم دیگه

میگه مرور کن باز یادت میاد😅😅

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
2738
سال دوم دبیرستان ی مینی بوس گرفتیم پنج نفر بودیم تو مدرسه پخش کردیم دارالقران اردو میبره تهران و قم& ...

واکنش راننده با مدیر مدرسه خونواده خودتو بقیه چی بودددددددددد

یه چیز دیگه م بگم. اخر سال تحصیلی دفتر خاطرات قفل دار میگرفتیم میدادیم ردیف اول کلاس تا اخر برامون خ ...

وای اره😂😂😂

چقد خاطرات همه مشترکه 

تک تک این خاطراتو که اینجا گفتن منم داشتم 

ن والا. ولی اون دیگه واسمون شاخ بود شده بود الگومون. تا روز قبلش کسی تحویلش نمیگرفت تو کلاس. نامزد ک ...

😂😂😂😂😂اره یجوری میشن وقتی نامزدی میکنن انگار قله اورستو یه پایی فتح کردن😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
راهنمایی بودم با ی من سیبیل ینی پشت لبم مشکی با کلی وساطتت سیبیلمو زدم فرداش ک رفتم مدرسه همع فهمیدم ...

تو دیگع خاکت خیلی حاصلخیز بوده،سه تا ابرو داشتی😂😂😂😂

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
2706