2737
2739
عنوان

خانمممممابدویید عکککککس

| مشاهده متن کامل بحث + 32334 بازدید | 556 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بخدا...چ بگم والا 

منم یبار تاپیک زدن سیسمونی چه سالی خریدین و چقدر هزینه شد من گفتم سال ۹۳ شد  فلان تومن از مال شما یکم بیشتر الان نمیگم که دوباره شروع نشه سوراخم کردن بسکه مزخرف گفتن😂 واقعا کی خرید چرا خرید بابات چکارس نمیدونم کاش کمی هم فکر مستضعفین بودین😖خب پرسید منم گفتم 😤تمام زندگیمو ریختم بیرون براشون

🧚‍♀️

ای جانم خیلی خوشگله مبارک باشه استارتر جون😍😍😘😘😘

ایشالا نی نی خوش قدم باشه زیر سایه مامان و باباش بزرگ شه🌸

کلی حس خوب گرفتم 🥰

مرسی😘

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
2728
@پرنسا۷۱    😒😒😒 من اومدم 😁 تو کوشی 😁

کجا بودی تا اونـموقع شب😒😒😒من اومدم دیشب هیچکی نبود حوصلم سر رفت گرفتم خوابیدم😣

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اسی جون مبارک باشه دست مامانت درد نکنه سیسمونی خریدن الان خیلی سخت تر از دو سال پیش شده همه چی چند ب ...

ای بی تربیتا دیشب تا من بودم تو سایت هیچکی نبود تا من رفتم خوابیدم همتون ریختین تو سایت😒😕😕😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
نمیدونم برا کیست خوبه یانه ولی من فقط تنبلی داشتم گفت خیلی کمه مشکلت زود حل میشه سونو گرافیا و ازمای ...

عزیزم منم اهوازم...بعد دنبال ی عطاری میگشتم برم پیشش یکم تقویتی واینا بگیرم یکمم مشاوره غذایی بشم..میشه آدرش بدی..طبعم یکم سرد میخوام گرم شم که اگر اقدام کردم ب مشکل نخورم.

🤣🤣🤣🤣 منم پرو پرو زل زدم بش گفتم چون دوس نداشتم تودوس داری برو براش بخر کلا ساکت شد  

آفریین عالی گفتی چقدر بعضیها شعورشون کمه...وسایلت خیلییی عالی بود مبااارکت باشه عزیزم....راستش تا حالا این حجم از سیسمونی ندیده بودم اگه پول باشه و بخری خیلی هم خوبه هر چند یه قسمتیشم چشم رو هم چشمی وگرنه هیچ پولداری هم دوست نداره پولشو بریزه دور.... من خودم چند ماه پیش عروسیم بود باور نمیکنی ولی 25 تومنم جهازم نشد...گفتم به خانوادم فشار نیاد یه قسمتم پول خودم بود😞 دکتری میخونم همه میگفتن چی میخوام ببرم... ولی به همه اونایی که خانواده ضعیفی دارن فهموندم که من با این جهیزیم هنوز زندم و هیچ اتفاقی نیوفتاده و کسی جرات نداره بهم حرفی بزنه...خلاصه اینجوریاست 😆😆

Nothing special...
2740

اسی از همه بهتر اون گهواره کنار تخت خودته من بچم الان 6 ماهشه هنوز تو همون میخوابه خوبیش اینه دو تیکه است و میتونی جدا کنی و روی زمینم بزاری و کنارش بشینی یا روی مدل بزاری 

کالسکه مشکیتم عینشو من دارم اونم عالسه سیکه و چون مشکیه زودی کثیف نمیشه پبارکش باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
آفریین عالی گفتی چقدر بعضیها شعورشون کمه...وسایلت خیلییی عالی بود مبااارکت باشه عزیزم....راستش تا حا ...

عزیزم ولی با 25 چی بردی عکس بزار چون من عروس 9 سال پیشم جهازم شد 40 میلیون تازه اونم یه جهاز خیلی مهپعمولی الان که فقط یه سرویس مبل ده تومنه با یه یخچال که بخری شده 25 تومن   

خخخخ بخر برا پسرت . ما هم رسم طلا رو سیسمونی داریم متاسفانه .مادر دختر باید یه گردنبند بزرگ برا دختر ...

وا چه بد با خدا روشکر ما چون مادر دختر سیسمونی میده دیگه 0شم روشنی نمیخره وگرنه که دیگه خیلی زوره هم سیسمونی بده هم طلا 

عزیزم ولی با 25 چی بردی عکس بزار چون من عروس 9 سال پیشم جهازم شد 40 میلیون تازه اونم یه جهاز خیلی مه ...

عزیزززم درست میگی ولی خدا بالا سرمون بود...ایرانی خریدیم همه چیو...سه قلم از کالاها با همسرم بود...یافت اباد یه اشنای صمیمی داشت مبل و زیر 3 تومن خریدیم...گاز رومیزی بود...پلوپز و ارامپزوسرخ کن و ...اینا نخریدم...چون واقعا جز ضروریات نبود و اینکه من فعلا مشغول تحصیلم و خونه نمیمونم کلا و به توصیه دوستان خوبم که گفتن ما خریدیم و واقعا به کارت نمیاد و منم نخریدم اقلام غیر ضروریو...مثلا ده تا سرویس قابلمه و ظرف نگرفتم یکی گرفتم جنس خوب با چند تیکه کوچیک که خیلی کاربردیه...سرویس چوبم فقط تخت بود که اونم به یه اشنایی سفارش دادیم که خیلی خیلی قیمتش کمتر بود و زیبا البته... همه این سفارشات با همکاری شوهرم بود همیشه بهم میگفت به خانوادت فشار نیار و اینکه لازم نیست همههه چی بخری...مثلا به میز ناهار خوری دونفره خریدیم که عاسقشم اونم تازه بعد عروسی خریدم...یا اینکه 60 تا پتو نگرفتم 😆 چون مهمون نمیاد ولی یه روتختی عالی گرفتم... من فضای خونمو واقعااا دوست دارم عروسیمم یه نیم ست خریدم چون خرج عروسی با شوهرم بود تازه اونم به اصرار شوهرم خریدم...عکس نمیتونم بفرستم متاسفانه سختمه 😶هر چند الانم خونه نیستم واسه پروژه اومدم شهرستان. خوشبخت هستی خوشبخت بشی عزیزم 

Nothing special...
2706