2777
2789
عنوان

دختر کوچلوم عادت کرده شلورشو در میاره تند تند

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرش همش غر میزنه به من.میگه این چه تربیتیه

بگو عزیزم این بچه ات بیا تربیت کن انگار بچه رو از تو کوچه اوردی بچه اون نیست 😒

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من دخترم باد خالی میکنه باسنش رو میاره جلو صورت من میگه مامان بو کن 

اه😑😑

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

دختر منم چند بار همین کارا می کرد یک هفته ایی میشه تکرار نکرده . بخاطر سنشونه . حساس نشید  و دخترتون را هم حساس نکنید . سعی کنید حواسش را پرت برنامه کودک یا اسباب بازی هاش کنید تا یادش بره

شلوار خوشگل و فانتزی بخر براش بده دستش بگو  بپوش .بعد خودت براش بپوشون ..

یا اگه هواسش نیس با ماژیک قرمز یه خط بکش رو پاش بگو شلوار نپوشیدی پات اوخ شده یه چسب زخم بزن روش بعد شلوارو بپوشون ....

ی چیز میگم خیلی جواب میده

دو تا عروسک بردار براش نمایش بده مثلا عرویک اولی سلوارشو در اره دونی بگه اِ تو مگه سرد ات نمیشه چرا در اوردی اگه بپوشی پاهات گرم میشه تازه خوب میتونی بازی کنیو...... حالا این مثال فی البداهه بود ها 😁 کلا بچه ها اینجوری بیشتر حرف گوش میدن تا اجبار

پدرش همش غر میزنه به من.میگه این چه تربیتیه

چه ربطی داره خواهر زاده من تا پنج سالگی نیمته و شرت میپوشید   یا دامن کوتاه  

الان ده سالشه همش روسرس سرشه خواهر و شوهرش میگن در بیار اینا چیه  قبول نمیکنه نمازشم میخونه تازه 

عید براش بیلرسوت گرفته بود خواهرم انداخت دور زور کرد براش مانتو خریدن 

اصلن دعواش نکنید چون دقیقن تاثیر معکوس میگذاره.... براش با قصه و بازی بگید کار خوبی نیست.... یا با عروسکاش بازی کنید.... اگه مستقیم بگید کار بدیه نکن برا بچه دقیقن یعنی حتمن انجام بده و حرص ما رو درآر😂😂😂

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
2801