2733
2739
تو ی سری کشورا هس  مث فنلاندو سوئیس و نروژ و دانمارک آره خب فرم کار واسش میفرستن ب هر حال وا ...

بله ادارات کار، برای پیدا کردن کار کمک زیادی می کنند معمولا

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
عالی بود.راجع به حجاب تو کشورا اروپایی(اسکاندیناوی )هم اطلاع دارید؟

اکثرا کاری ندارن با حجاب باشی یا بی حجاب 

ب سلایق و عقاید هم احترام میذارن 

چون اونا انسانیت براشون خیلی اهمیت داره 

ولی خب نژاد پرستم بینشون پیدا میشه 

مخصوصا تو آلمان

ولی کشورای اسکاندیناوی شادن 

و بی فرهنگ خیلی خیلی کم بینشون هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به شخصه همیشه عاشق اروپا بودم و هستم و خوام بود  به خصوص دانمارک😍 و سوئد😍 و نروژ😍 و فنلا ...

کشورای خیلی خوبین 

ب کشورای اسکاندیناوی معروفن 

حقوق خوبی میدن ولی ب نسبت بقیه ی کشورای اروپایی ممکنه جنساشون دو تا سه برابر گرونتر باشه

2731
کشورای خیلی خوبین  ب کشورای اسکاندیناوی معروفن  حقوق خوبی میدن ولی ب نسبت بقیه ی کشورای ...

من سوئد هستم. کشور گرونیه. البته سوئیس و نروژ و دانمارک از سوئد هم گرونتر هستند...ولی خب اینجا با وجود گرونی تفاوت طبقاتی خیلی زیاد نیست و واقعا فقیر به اون معنایی که ما در ایران در نظرمان هست ندارند. چون بالاخره در بدترین شرایط، دولت جایی برای زندگی براشون فراهم میکنه و حقوق کمی هم‌ میده که کفاف هزینه خوراک و پوشاک را میده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
حالا بریم اروپا:)تو اروپا بیمه های خیلی خوبی هس ک حتی واسه جراحیم نمیخواد ی دلار پول بدیولی در ماه ب ...

نهههه سرعت نت امريكا از همه جا بيشتره 😂😂😂

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
نهههه سرعت نت امريكا از همه جا بيشتره 😂😂😂

آهان بیا ایشون امریکایین

ک فقط اخبارو اطلاعات امریکا چشم و گوششونو بسته:)

گفتم ک اروپا بی سرو صدا کار میکنه:)

مال امریکا ۳۰ مگه فک کنم

مال اروپا بیشتره

2738

خيلي از چيزايي كه راجع به امريكا گفتين درسته مثلا خرج تحصيلات خيلي گرونه ولي كسي كه زرنگه واقعا هيچ خرجي نداره حتي زماني كه داره مثلا واسه دكترا خودشو آماده ميكنه تو دانشگاه علاوه بر بورس حقوق هم داره 

درمورد امنيتش بله درسته تو بعضي از شهرها اصلا نميشه شب بيرون رفت 

خانواده شوهر من تو شيكاگو هستن يه قسمتي از شيكاگو رو حتي روز هم نميتونن برن بقدري ناامنه كه نميشه رفت ولي من شنيدم تو كشوراي اروپايي مثل انگليس هم اين ناامني هست 

عمه من تو سوئد و خالم تو آلمانه عمم كه شديدا ناراضيه از سوئد ميگه مردمش خيلي بي روح و بي احساسن ولي خالم آلمانو خيلي دوس داره منظورم اينه كه نميشه همه كشوراي اروپايي رو مثل هم در نظر گرفت خيلي فرق ميكنه 

درمورد بيمارستانها تو امريكا بيمه كاور ميكنه خرج ها رو ولي اگه كسي بره بگه من پول ندارم مجاني بهش خدمات درماني ميدن

سيستم بيمارستانها عالي پرسنل بيمارستان عاااالي اصلا بقدري خوش اخلاق و مهربونن كه آدم خودبخود شفا ميگيره  

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
خيلي از چيزايي كه راجع به امريكا گفتين درسته مثلا خرج تحصيلات خيلي گرونه ولي كسي كه زرنگه واقعا هيچ ...

خداییش از بیمه تو امریکا خوده امریکاییاشم مینالن

ولی خب عمه تون ممکنه ب روحیاتشون نخوره

یکیو ببری تو بهشت 

ولی تنها باشه

شاید برگرده 

این دلیل بد بودن اونجا نیس!

آهان بیا ایشون امریکایین ک فقط اخبارو اطلاعات امریکا چشم و گوششونو بسته:) گفتم ک اروپا بی سرو صدا ...

حقيقته ديگه 😂😂

ب هر حال میشه دو سه سال رف امریکا  کُلی پول سیو کرد  بعد باز بیای اروپا  چون اروپا ...

ولي من توصيه ميكنم شما بيايد امريكا پشيمون نميشيد 

خداییش از بیمه تو امریکا خوده امریکاییاشم مینالن ولی خب عمه تون ممکنه ب روحیاتشون نخوره یکیو ببری ...

نميدونم ما كه خودمون ماهي پونصد ميديم پول بيمه 

و هر بار هم كه راهمون ميخوره به بيمارستان يه مقدار كمي هم ميديم ولي خب يكي از آشناهامون اينجا زايمان كرد و پول نميدادن ميگفتن چرا الكي اين همه پول بديم بعد از زايمان به بيمارستان گفتن ما هيچ پولي نداريم پرداخت كنيم بيمارستان هم گفته بود هيچ اشكالي نداره پول نديد 

2706