2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شب و روزم شده دعا التماس ولی انگار منو نمیبینه به هر غریبه و اشنایی سپردم دعام کنن ولی هنوزم جوابمو ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2690509/توسلی-که-همیشه-موجب-حاجت-روایی-من-شده?postId=87851364

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
شنیدم جدا شدن. پسره چندین بار اومد سراغم، ولی برای من با رهگذر تو خیابون دیگه فرقی نداره. من عقدم ال ...

چقد خدا دوست داره

کاش منم اندازه تو دوست داشت

هم اونا تاوان دادن

هم تو ازدواج کردی

منتظره معجزه ی خدا
چقد خدا دوست داره کاش منم اندازه تو دوست داشت هم اونا تاوان دادن هم تو ازدواج کردی

6 سال زجر کشیدم عزیزم. مدتها تحت نظر روانپزشک بودم. الانم با وجود محبت همسرم، اونطوری که اون دوستم داره و من باید دوستش داشته باشم ندارم. نمیدئنی چه عذاب وجدانی میکشم. به فکر اون قبلیه نیستم،اما انگار حسم به حنس مخالف رو از دست دادم

2740
6 سال زجر کشیدم عزیزم. مدتها تحت نظر روانپزشک بودم. الانم با وجود محبت همسرم، اونطوری که اون دوستم د ...

میدونم چه حسی داشتی چه حالی داری

من با تک تک سلولای بدنم دردتو میفهمم چون کشیدم

تمام ارزوم این بود که یه روز جایی که تو الان هستی باشم

ولی خدا نخواست

و اون ادم هر روز خوشبخت تر و من .....

منتظره معجزه ی خدا
دلت نخواد جای من باشی. فکر میکنی حال من خوبه الان؟ بخدا اگه دلم خوش باشه...

چرا حالت بد باشه

وقتی خدا انتقامه شکستنه دل تورو ازشون گرفت

الان باید صدای خوشبختیتو برسونب به گوش دنیا

منتظره معجزه ی خدا
چرا حالت بد باشه وقتی خدا انتقامه شکستنه دل تورو ازشون گرفت الان باید صدای خوشبختیتو برسونب به گوش ...

زندگی اونا دیگه اصلأ برام مهم نیست. نه خوشبختیشون ناراحتم میکنه، نه از بدبختیشون خوشحال میشم. فکر زندگی خودمم که توش هیچ عشقی نمیبینم ( از طرف خودم ) و دارم عذاب میکشم

زندگی اونا دیگه اصلأ برام مهم نیست. نه خوشبختیشون ناراحتم میکنه، نه از بدبختیشون خوشحال میشم. فکر زن ...

عشقو خودت درست کن

انقد فکرای منفی نکن

همه زوج ها که از روز اول عاشق هم نمیشن مثبت فکرکن و واسه زندگیت تلاش کن

منتظره معجزه ی خدا
عشقو خودت درست کن انقد فکرای منفی نکن همه زوج ها که از روز اول عاشق هم نمیشن مثبت فکرکن و واسه زند ...

1ساله دارم تلاش میکنم، نمشه. اصلأ دلم نمیخواست ازدواج کنم، به همسرم هم گفته بودم

1ساله دارم تلاش میکنم، نمشه. اصلأ دلم نمیخواست ازدواج کنم، به همسرم هم گفته بودم

واااای چقد تو حرص دربیاری

خدا بهت شانس دوباره خوشبخت شدنو داده تو پس میزنی

کاااااش جای تو بودم

دیونه ای بخدا

منتظره معجزه ی خدا