2737
2734
عنوان

شام چی دارید؟عکس غذاهاتونم بذارید🍕🍖🍗🍔🍟

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 164 پست
سوسیس تخم مرغ 😎

عاشقشم...

اما سوسیس و وکالباس و همبرگرو...این چیزا رو تحریم کردم ..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄اره گلممم جات خالی شوهرمم نبود تا میتونستم خوردم😂😂😂

اخ که من چیزایی روکه خیلی علاقه دارم دوس دارم تنها باشم بادل وجووون بشینم بخورم کسیم بهم نگه بسه چقدر میخوری شکم اوردی😢😢

👶👶
2728
آره منم میگم پیتزا شاید خوب نباشه برات سیب زمینی میزاشتی آبپز میشد نمک میزدی میخوردی😋

اره اینم فکربدی نیس مرسی😍😛

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
مجردم بگرد برام دنبال شوهر ببین چه دستپختی دارم🤣🤣🤣🤣😂😂😂فدات عزیزم

ای بابا چطوری هنوز نبردنت بااین همه هنر؟؟؟؟

همچین کدبانویی رو زمین نباید بمونه 

ننجون از فردا خودم دکتر مهندسارو ریدیف میکنم واست😙

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2740
اخ که من چیزایی روکه خیلی علاقه دارم دوس دارم تنها باشم بادل وجووون بشینم بخورم کسیم بهم نگه بسه چقد ...

اره دقیقااا دوست دارم تو تنهایی خودم حال کنم😂😂😂

حالا من لاغرم.‌‌

ولی بخور بنظرم...به دیگران چه مربوط اخه😐

بخور ولی ورزشم بکن کنارش

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
این مال دیشبه

وای چه اشتهابرانگیز..

عزیزم موادی ک قارچ رو باهاش سوخاری میکنید رو میشه بگید