2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم

انشاءالله به حق حضرت زهرا حاجت روا بشین

نماز جعفر طیار برا ازدواج فوق العاده هاس تا وقتی که به نتیجه برسین بخونین

بعد اتمام نماز برین سجده گریه کنین حاجتتونو از خدا بخای

مخصوصا اگه بشه از مادرتون خاهش کنین این نماز و حتی اگه یه دفه هم بشه برا نیت شما بخونه و از خدا بخاد حاجت دلتو نو

دعای مادر در حق فرزند یه چیز دیگه اس.

استغفار روزانه و مداوم هم داشته باشین

خسته نشین از استغفار

شب های قدر هم که نزدیکه ،نزدیک سحرگاهان برین سجده و از خدا خاهش کنین به مصلحتش یه همسر خوب قسمتتون کنه

دعا کردن از ته دل وخلوص نیت خیلی آرامش بخشه... نماز شب هم خوبه.. من خودم اعتقاد عجیبی به حضرت فاطمه دارم وخیلی زیاد پیش اومده صداش میکنم وجواب میگیرم... دعای معراج هم خوبه

2738
من یس و نماز موسی بن جعفر خوندم

سلام عزیزمـ

چجوریه

زودی جواب گرفتی گلم؟؟

به قران اعتقاد داری‌‌؟‌ به یاسینش قَسَـم دوستـ❤ــت دارم حَسَــــ💏ـــن                                                خانمای نی نی سایتی خواهش میکنم برای رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا (۵مرتبه🎀 أَمَّن یُجِیبُ المُضطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ 🎀 بخونین😢              💑دلم کربلا میخواهد آقا ولی❤دونفره❤                   💖 الهی به حق امام زمان برسین به عشق زندگیتون        💖الهی بهترین امضای زندگیتونوکنار امضای عشقتون بزنین 🌹الهــــــــی آمیـــــن🌹             
سلام عزیزم انشاءالله به حق حضرت زهرا حاجت روا بشین نماز جعفر طیار برا ازدواج فوق العاده هاس تا وقت ...

مرسی از لطفت گلم 

خدا برات جبران کنه

من مامانم طلاق گرفته و مادر ندارم و برا همین این ازدواج بدام مشکل شده 

اما بازم ممنونم از اینکه کمکم کردی 

حتما انجام میدم

به قران اعتقاد داری‌‌؟‌ به یاسینش قَسَـم دوستـ❤ــت دارم حَسَــــ💏ـــن                                                خانمای نی نی سایتی خواهش میکنم برای رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا (۵مرتبه🎀 أَمَّن یُجِیبُ المُضطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ 🎀 بخونین😢              💑دلم کربلا میخواهد آقا ولی❤دونفره❤                   💖 الهی به حق امام زمان برسین به عشق زندگیتون        💖الهی بهترین امضای زندگیتونوکنار امضای عشقتون بزنین 🌹الهــــــــی آمیـــــن🌹             
سلام عزیزمـ چجوریه زودی جواب گرفتی گلم؟؟

استارتر گلم دوباره ميگم همه اين دعا هارو كه گفتن رو بخون ولى حتما حتما بند ١٢جوشن كبير يادت نره 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
استارتر گلم دوباره ميگم همه اين دعا هارو كه گفتن رو بخون ولى حتما حتما بند ١٢جوشن كبير يادت نره  ...

عزیزم حتما گلم 

چجوریه 

روش خاصی داره خواهری ؟؟

میشه کامل برام بگی

خدا عوضت بده 

دعابی بلد نیستید که اتفاق مسسسخره ای که نزدیک به طلاق بکشونه مارو مشکلمونو خل کنه؟؟؟

حدیث کسا عالیه

و جهل روز صبح ها تا قبل اذان ظهر سوره نور رو بخون برای زن و شوهر معجزه میکنه 

عزیزم حتما گلم  چجوریه  روش خاصی داره خواهری ؟؟ میشه کامل برام بگی خدا عوضت بده

نه عزيزم هر بار خواستى بخونى هفت مرتبه بخون خيلى خيلى زود جواب ميگيرى واينكه شبا قبل از خواب يس بخون وافعا از ازدواجت به اذن خدا پشيمون نميشى

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
نه عزيزم هر بار خواستى بخونى هفت مرتبه بخون خيلى خيلى زود جواب ميگيرى واينكه شبا قبل از خواب يس ...

ابهی دورت بگردم اجی مرسی ازت

فقط شرمنده این که میگی هربار ینی چی 

متوجه نمیشم

هر روز هفت مرتبه یا چی 

شرمنده گلم 

2706