2733
2739
اره ژیلت میزنم.پس با چی موهامو شیو کنم

خب عزیزم ژیلت بدتر تحریک میکنه اصلا یا نباید شیو کنی یاماهی یکبار اپیلیدی کنی

تاژیلت بزنی جواب نمیگیری فقط روزیکه لیزر داری ژیلت بزن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم ژیلت بدتر تحریک میکنه اصلا یا نباید شیو کنی یاماهی یکبار اپیلیدی کنی تاژیلت بزنی جواب نمیگ ...

واقعا؟من تا موهام نوک میزنه ژیلت میزنم.شما رفتی؟کی نتیجه گرفتی

واقعا؟من تا موهام نوک میزنه ژیلت میزنم.شما رفتی؟کی نتیجه گرفتی

اشتباهت همینه

من زیربغل وژنیتال رفتم۸جلسه کامل

ژیلت میزدم منم اپراتور گفت ژیلت بدتر میکنه دیگه نزدم ونتیجه گرفتم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
باشه پس رعایت کنم ببینم چی میشه

یه کاریم بکن بهتر نتیجه بگیری

بگو درجه دستگاهو یکم بالاببره خودتم نگو درد دارم که هی کمش کنه

خیالت راحت نمیسوزی

من دستگاهم کندلا ۲۰۱۸ هست اسمش، خیلی راضیم

۵ جلسه رفتم و مخصوصا از پاهام خیلی راضیم

۸۰٪ حذف شده

مهدخت، ۳۱ ساله، لیسانس معماری، ساکن تهران، الهی مرا آن ده که آن به 😍🙏

من قبلا مى رفتم مى گفتن حتما شيو کن ،چون از ريشه مو قطع نمى شه

اما اپليدى و اپلاسيون تو دورانى ک ليزر مى رين اصلا توصيه نمى شه چون مو رو از ريشه مى کنه و ليزر جواب نميده

2740
اخه من میگم حداقل باید۵۰درصدش میریخت.شما جلسهءچندم راضی بودی؟

والا من تا جلسه ی ششم اصلا نتیجه نگرفته بودم ولی جلسه دهم عالی شدددد الان پیکینی و میرم یه جلسه رفتم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
والا من تا جلسه ی ششم اصلا نتیجه نگرفته بودم ولی جلسه دهم عالی شدددد الان پیکینی و میرم یه جلسه رفتم

واقعا؟پس امیدی هست.الان دستامو نگا میکنم میبینم رعایت کردم شیو نکردم ۵۰ درصدش ریخته.این سری پاهامم رعایت میکنم خدا کنه بریزه