2733
2739
عنوان

تجربیاتتون از سفر با نی نی زیردوسال

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 53 پست
آدم موقع مسافرت کلی بار همراهشه کالسکه کلی جاگيره چطوری با خودشون ببرن

خب کالکسه جمع میشه.منم با اتوبوس رفتیم جمه کرد اقاعه گذاشت تو بارا.بعدشم هر تاکسی سوار میشدیم مرده جم میکرد میذاش پست ماشین پیاده شدنی سوارش میکردم.مسافرت واسه من بی کالکسه قطعا زهرمار میشد‌.خریدای خودمو دوستامم میزاشتیم تو کالکسه😂😂

پیکی به سلامتی خداوند بزن

من عاشقه اینم که یه روزی با بچمون ۳تایی بریم سفر.دلهره نداشته باش گلم اونجا هوا الان عالیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین فکرو میکردم اما چند روز پیش با دختر هفت ماهم رفتیم قم و شمال اصلانم اذیت نکرد پشت فقط خواب بود عاشقه ماشینه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2731

نگران نباش من با دخترم از وقتی 1ماهش بود مسافرت رفتم فقط شربت استامینوفنشم ببر که یهو لازمت شد استفاده کن لباس خنک هم بردار کالسکه هم ببر. رفتین غواصی و اینا نوبتی برین تا اونیکی بچه رو نگه داره بهتون خوش میگذره 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
آدم موقع مسافرت کلی بار همراهشه کالسکه کلی جاگيره چطوری با خودشون ببرن

من کالسکه رو تا پای هواپیما بردم 

خیلی راحت بودم 

از پله های هواپیما که میخوای بری بالا اونجا بزار خودشون برمیدارن

اره من میترسیدم با بچه برم.البته وقتی کوچکترن فکنم کمتر اذیت کنن تا الان

چون سفرت هواييه يكم بردن وسيله برات سخت ميشه 

اون شيرو ك بهت گفتم حتما انجام بده

او سفر مالزي ك داشتيم يه بچه كوچيك همينجوري تو هواپيما بخاطر اين موضوع گريه ميكرد 

كالسكشم ببر بده قسمت بار 

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2738
خانما اگه ماشین اجاره نکنیم اذیت میشیم؟

نه اصلا کیش پره تاکسیه تو خیابوناش تاکسیاشون فقط میرن میاد اونم همشونم ماشین خارجی هستن کیش عالیه

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
چرا نميشه ميفرسته قسمت بار 

منم یه دختر شش ماهه دارم فاصله شهرمون تا مشهد دو ساعت هست همسرم هر هفته ميره اونجا برای کار اداری اما من از بس سختمه که چمدون و وسایل بچه با خودم بردارم باهاش نميرم،تو مشهد خونه داریم طبقه دوم هست بخاطر اینکه سخته از پله ها بار ببرم بالا، نميرم

بد خواب شده بود تو هتل بیرون هم همش گریه میکرد نزاشت من یه خریدی بکنم ما اشتباه کردیم کالسکه نبردیم ...

آهان.چه حیف شدسفرتون.اگه کالسکه میبردین شاید میتونست خوابشو بگیره

2706