2733
2739
عنوان

ناهار جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 47 پست

هبچی دفعه دیگه گفت ناهار فلان درست کن بگو اتفاقا دلمون هوس دمپختک کرده بود امروز میخوام درست کنم یا اگه بچه دارین بگو بچم چند روزه همش میگه ماکارونی امروز قول ماکارونی رو دادم بهش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشقاب رو پرت کن کف اشپزخونه.... خخخخخ خب عزیزم شما هم بگو وای ما اصلا ماکارونی نمیخوریم.. خیلی غذای ...

😂😂😂😂😂😂😂پرت کنه بعد پاهاشو بکوبه زمین من ماکارومی نمیخوااااام😂😂😂😂😂😂😂

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
2731
مطمنا اینجوری نیس. احتمالا طرف شئخی داره ک اینجوری میگه وگرنه منظورش این نیس

راستش اگر یکی ب من اینجوری هم بگه  ب جدی 

من ب شوخی میگیرم ش ک  بهم برنخوره و اذیت نشم 😁😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
راستش اگر یکی ب من اینجوری هم بگه  ب جدی  من ب شوخی میگیرم ش ک  بهم برنخوره و اذیت ن ...

والا منم همچی چیزایو هم ب شوخی میگیرم و هم خودمم ازین شوخیا کردم ولی اصن منظوری نداشتم.ی حرفه دیگه.

قرار نیس طرف بخاطر حرف من زودی بره اونو اماده کنه.

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

این عجایب فقط تو نی نی سایت دیده میشه ها

وگرنه من خودم خونه جاری دعوت بودیم به صرف الویه

خونه خواهرشوهر یهویی کار پیش اومد رفتم نگهم داشت غذایی که برا خودشون بود رو باهم خوردیم

جاری بیاد خونه ما مگه نهارباشه برنج بذارم وگرنه شام کوکو   املت 

نمیدونم یا من و خانواده  عجیبیم  یا استارتر و جاریش

التماس دعا

جاریت مشکلی نداره عزیزم،تو ساده لوحی

بهت میگه چی درست کن تو هم درست میکنی،خب تو هم بگو چی درست کنه تا اون درست کنه،

سری بعد هم سفارش داد بگو سر راه بگیرید بیاید با هم بخوریم خب عزیزم

این عجایب فقط تو نی نی سایت دیده میشه ها وگرنه من خودم خونه جاری دعوت بودیم به صرف الویه خونه خواه ...

ما هم همینیم بعضیا تو نی نی سایت افاده ای ان   

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706