2737
2739
عنوان

عجب حرف بیجایی زدم حالا بدهکار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 52 پست
ولی از اون زمان بع بعد هر چند وقت یهو بهم میریزم و کلی حرف و گریه و خودمو خالی میکنم چون واقعا حالم ...

خب طبیعیه عزیزم

شما دلت شکسته 

نیاز ب زمان داری

کاش برین مشاور 

یادم تورو فراموش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا یهو صبح زنگ زد گریه گریه که کاش خودمو نفرین میکردی. ظاهرا باباش یه سرطان خیلی بدی که تو کل بدنش پخش شده گرفته و دکترا جوابش کردن. از شوهرم قایم کرده بودن چون راه دور بوده

دور گلوی ما از بس پراز نیشه  جای نوازش هم خون مردگی میشه 

خوب حق داری چون زمان میبره تا کنار بیای تازه داغون تر میشی هرچی بیشتر فکر کنی  که شوهرت نامردی کرده ولی تو ساکت بودی بهتر فکر کردن به این حرفا رو کنار بزاری و خودتو قربانی نبینی بلکه قهرمانی ببین که عفریته رو از زندگیت بیرون کرده 😘🤗

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
اره بابا از نفرین متنفرم

دلت میخواست یه جوری حرصتو خالی کنی

راهی بهتر از اینکه حرص شوهرتو دربیاری و دلشو بشکنی پیدا نکردی، چون اینجوری دلت خنک میشد و تو اون لحظه آروم میشدی..حق داری به نظرم...

توروخدا حتمااااا برین پیش مشاور، واسه هردوتون خوبه..آروم میشی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
عزیزم اگه فرصت بهش میدی حتما یه وکالت نامه قانونی حضانت بچه رو‌ بگیر و شرط بزار درصورت خیانت اموالش ...

حق طلاق گرفتم ولی حضانتو جدیدا قانون اومده نمیدن فقط با حکم دادگاه موقع طلاق. اره از وقتی بیرونش کرد رابطشون شدید شد

این چه حرفی بود زدی حالا باباش یه کاریش بشه میندازه گردن تو زندگیتو جهنم میکنه

الانم همش میگه کاش نفرین نمیکردی یه جورایی طلبکار شده. جون بچمو قسم خوردم که تو عصبانیت اینو گفتم ولی باور نمیکنه 

حق طلاق گرفتم ولی حضانتو جدیدا قانون اومده نمیدن فقط با حکم دادگاه موقع طلاق. اره از وقتی بیرونش کرد ...

واقعا

چه قانون افتضاحی

اه

یعنی کسایی ک‌قبلا گرقتن با ازدواج‌ کردن این حق رو‌ دارن

ماها نمیتونیم‌بگیریم👊🏼👊🏼

مطمعنی تموم شده رابطشون؟

یادم تورو فراموش..
واقعا چه قانون افتضاحی اه یعنی کسایی ک‌قبلا گرقتن با ازدواج‌ کردن این حق رو‌ دارن ماها نمیتونیم‌ ...

الان اره میدونم رابطه ای ندارن

ببین سرطان باباش قبل از حرف تو بوده این در جوابش بگو

دقیقا دو ماهه شروع شده یعنی از زمان اعترافش. منم گفتم همون موقع نفرینت کردم

خوب بگو الکی گفتم  میخواستم دلم نیومد تو کار خدا نمیشه  دخالت کرد اگه نفرین زن می گرفت هیچ مردی رو کره زمین نبود به خودت سخت نگیر اون موقع هرچی  گفتی حقش بوده

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2706