2737
2734
من که ماه قبل۲۷پریودشدم..این ماه فعلا خبری نیس..بی بی هم منفیه..کلافه و سردرگمم

منظورت ۲۷ فروردینه؟؟؟ الان بیبی چک چیو باید نشون بده شما شاید تخمکگذاریتم نرسیده باشه هنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۸ ام نی نیم یه روزه تولد شده 😍😍😍😍

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2728

منم چهاردهم وقتمه چهارماه اقدامم تنبلی دارم شماها هیچ کدوم الان علامتی دارین؟من یه هفته ای بود نفخ خییییییلییییی شدید داشتم معده ام میسوخت احساس میکردم غذاهام هضم نمیشه ولی الان حالم خوب بخوبه بنظرتون امیدی هست؟

2738
منم چهاردهم وقتمه چهارماه اقدامم تنبلی دارم شماها هیچ کدوم الان علامتی دارین؟من یه هفته ای بود نفخ خ ...

من امروز فردا موعدمه..نفخ شدید 😳😳

حتی بدون علائم هم امیدی هست 😍

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
منم چهاردهم وقتمه چهارماه اقدامم تنبلی دارم شماها هیچ کدوم الان علامتی دارین؟من یه هفته ای بود نفخ خ ...

آره عزیزم همیشه امیدی هست ، منم هیچ علامتی ندارم...

2706