2733
2734
هرکار کنی ننش و باجیاش میان میرینن توکار.دوس دارم اره من بی ادبم اعصاب ندارم😠😠😠😠

واقعا...یعنی رابطه ی ما ب حدی رسیده که پسرعمو شوهرم میگه تنها راه حل خوب شدنتون اینه ک از اونجا بلند بشید... آخه چجوری😭😭😭 پولم کج بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂😂اره واقعا

برا من ک تغییری نمیکنه تازه هار تر میشه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2742
به یه کاربری گفتم جوگیر نشو،،،،برگشت گفت   دلمو رنجوندی واگذارت میکنم به خدا😐

عیب نداره. 

در عوض من از خدا عمر باعزت برات طلب میکنم. چون خیلی خندیدم. 

اونم حتما دلگیر بوده از جایی. 

دوسش داشته باش رو مخ نباش اهن پرست نباش باحال باش و کارای بامزه کن باهوش باش و از نظر اجتماعی قو ...

همه این ها درست ولی وقتی ادم دیگه کلافه شه چکارکنه 

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2740
 عیب نداره.  در عوض من از خدا عمر باعزت برات طلب میکنم. چون خیلی خندیدم.  اونم حت ...

ممنونم،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ما علاوه بر زن و شوهر بودن رفیق صمیمی هم هستیم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سوال منم هست بعضی ها چطورشوهرشون تومشتشون ومادرشوهر هرچی بگه حرف حرف زنشون فقط

پیشونی سیاه هستم من.باردار شدم با کاگلی زجر و درد و دارو افتادم رو خونریزی رفتم خونه مادرم استراحت .ننش دستور داد حق نداره بمونه یعنی چی همه حامله مشن بهم استرس وارد کرد بچم افتاد.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
همه این ها درست ولی وقتی ادم دیگه کلافه شه چکارکنه 

خب بعضی وقتا ادم کلافه ام میشه ممکنه دنیارو هم به هم بریزه😊

ولی خب یه چیزی زیاد که بشه بشه خصوصیت اخلاقیت اون بده

بعد گفتم خیلی زیاد به طرفتم بستگی داره

2706