2733
2739
عنوان

خب مگه بده بچه ای که دوست نداری سقط کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 84 پست

يعني رحمتون ب حيونا ميرسه ك ميرن گياه خوار ميشن بعد رحمتون نمياد بچه رو ميكشيد عجيبه چون بخاطره اينكه پسره ؟ 

خب اگه ناقص بود اگه تنگ دست بودي اگه ابروت ميرفت خداي نكرده باز قابل هضم تر بود

رها هستم ☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😏 سقط بچه ربطی ب فمینیسم نداره

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2731

من تجربه ی سقط داشتم اونم عمدی به زبون آوردنش خیلی راحته ولی بعدازسقط وقتی به خودت میای میفهمی چه کار اشتباهی کردی وحق نداشتی جون یه موجودی روکه خدا حق حیات بهش داده بود بگیری توررررررووووو به خداااااا هیچ وقت هیچ وقت حتی فکرسقط بچه رو توذهنتون نیارین که بعدش خیلی عذاب میکشین وفقط دلتون میخواد همون بچه برگرده نه بچه ی دیگه ای فقط همون😔

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی درست مثل آب کردن کوه یخ با " ها " است ..چاره ای نیست! باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد..."استاد قمشه ای"
شما فقط راه می ری و هر حرفی خوشایندت نباشه برچسب فمینیسم می زنی ! از کجا می دونی من فمینیست&nbs ...

مگه من گفتم شما فمنیست هستی یا نیستیییییی؟😀😀😀😀

اتفاقا راه نمیرم، میشینم و به هرچیزی که خوشایندم نباشه بذچسب فمنیست میزنم✌

دوست عزیز من اونقدری از مکتب فمنیست سر در میارم که بدونم چی میگم. 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2740

بچه ای که قراره بیاد توی شکم یه زن و بعد به دنیا بیاد در عالم روح خودش انتخاب کرده و حتا پدر و مادر و آیندش انتخاب شده و با سقط کردن شما این حقو از اون می گیرین.مثل این میمونه که شما توی همین دنیا کلی برنامه ریزی برای زندگیت کردی و یه نفر بیاد و به فکر کشتنت بیفته و حق ادامه زندگی رو ازتون بگیره.خوبه آیا؟

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
چون آخرش لاشی میشه. تازه پسر ک بزرگ بشه دیگه نمیتونه راجع ب همه چی باهام صحبت کنه

اکثرا میگن پسر خوبه وقتی حامله ای میپرسن دختره یا پسر اگه پسر باشه تبریک میگن اگه دختر باشه میگن اشکال نداره ایشالا بعدی یا میگن دخترم خوبه 

نظر شما واسم جالب بود

به نظر من دختر و پسر فرقی نداره اونی خوبه که خدا بده

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/