2733
2734
عنوان

بچه‌ها جهیزیه از کجا بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 49 پست
خواهش ميكنم من قابلمه مارك لايف اسمال خريدم ١ تومن دختر خالم از اصفهان خريدش ٣٧٠٠ منظورم اينجور چ ...

نمیدونم راستش اوپال خودمونم بذای دم دستی داریم خوبه قیمتش هم ۶ نفره ۱۷۰عه

من دیروز برندها رو نگاه نکردم انقد همه چی گرون بود ولی ممنونم ازت واجب شد برم قشم هم برا تفریح هم قیمت گرفتن و خرید

❤️🧡💛💚💙💜💖
نمیدونم راستش اوپال خودمونم بذای دم دستی داریم خوبه قیمتش هم ۶ نفره ۱۷۰عه من دیروز برندها رو نگاه ن ...

انشالله هميشه خوش باشي عزيزم

ولي بنظرم آدم يبار بخره درست بخره

خدا بهت قوت بده و به پولتون بركت

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضروریا من خریدم ماکروفر ابمیوه گیر۳کاره چای ساز پلوپز اتو هم معمولی البته بقول خودشون هوشمنده  ...

عاره چرخ گوشت ک خودمون داریم تا حالا یک بارم استفاده نکردیم. قبلا من خیلی چیزا دوس داشتم بخرم اما نمیشه.

چون تازه خرید کردی میپرسم البته ببخشید کلا چقد شد و از کجای تهران خریدی؟

❤️🧡💛💚💙💜💖
انشالله هميشه خوش باشي عزيزم ولي بنظرم آدم يبار بخره درست بخره خدا بهت قوت بده و به پولتون بركت

مرسی عزیزم وسایل برقی و پذیرایی رو بیشتر هزینه میکنم سعی میکنم برای چیزای غیر ضروری زیاد هزینه نداشته باشم

ممنونم 

❤️🧡💛💚💙💜💖
2731
عاره چرخ گوشت ک خودمون داریم تا حالا یک بارم استفاده نکردیم. قبلا من خیلی چیزا دوس داشتم بخرم اما نم ...

امین حضور معدن لوازم برقیه راستش ما فعلا نشستم حساب کنیم چون چن تا خورده ریز مونده  ولی واس همسرم۳تیکه یخچال تی وی و لباس شویی شد۲۱میلیون😫😫

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
امین حضور معدن لوازم برقیه راستش ما فعلا نشستم حساب کنیم چون چن تا خورده ریز مونده  ولی واس همس ...

مرسی عزیزم ی سوال ببخشید وقتتم گرفتم

شما وام ازدواج گرفتین؟ ۳۰ تومنیه

❤️🧡💛💚💙💜💖
2740

واقعا گرانی شده معظل بزرگی پراید 20 میلیونی که همون موقع هم مردم توان خریدش نداشتن الان شده 47 میلیون نمیدونم تا کی این شیوه میخواد ادامه پیدا کنه ولی ترامپ لعنتی بی تاثیر بر گرانی نبوده اقدامات اون باعث این گرانی شد چرا که در زمان توافق دلار روند نزولی داشت پیدا میکرد هرچند که الان دلار هزارتومن هم بشه در ارزان شدن هیچ تاثیری نداره ولی در گرانی تاثیر بسزایی داره مردم هم هر چقدر خریدنمیکنن باز هم وضعیت گرانی روند نزولی پیدا نمیکنه الان قند وشکر نیست وقتی مردم تو تامین مایحتاج زندگی دچار مشکل شدن وخورد وخوراکشون دارن بسختی تامین میکنن وسیله واسباب زندگی جای خود داره من هیچ جهزیه ای از خانواده همسر اینده ام اگر پیداش کردم نیمه گمشده ام را نمیخواهم چون به اندازه کافی وسیله زندگی دارم ونمیخوام اونها را در مضیقه قرار بدم

ممنون عزیزم یک سوال به درد خرید وسایل که بزاریم تو جهاز میخوره یا دم دستی و تک تک هست؟

برا جهاز که همه داشتن خرید میکردن خیلی شلوغ بود 

من چندماه یبار میرم خرده وسیله میخرم 

باز بستگی داره چجور جهازی مدنظرت باشه

خودم برا جهازم اصلا سخت نگرفتم هرچی به چشمم قیمت مناسب بود میخریدم اصلا دنبال مارک و مد نبودم و خداروشکر همه چیم عالیه و تعریف از خود نباشه همه میگن خوش سلیقه ام.

2706