2733
2734
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست
همشون اینو میگن

نرفتي هنو؟

دالي

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
خب بهش بگو من از نظر مالی توقع زیادی ندارم میخوام شغل مرتبط با رشتت پیدا کنی اینا چیزی نیست که ...

ممنونم عزيزم  

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر خانوادت خیلی مهمه اونا بزرگ ترن و با تجربه و اگر توام دلت باهاش بود شغلش مهم نبود ولی سنی ندا ...

ممنونم عزيزم  

اين حرفش برام سنگين اومد انگار من بشم نوكر مادرش

کدوم شهر هستین؟

فرهنگ تون چجوریه 

بعضی ها انتظار دارن عروس واقعا کلفت باشه 

برادر نداره که نگاه کنی زن اون چجوریه؟ به هم احترام میزارن یا قهرن مثلا....

مرد سالاران یا نه....

2742
کدوم شهر هستین؟ فرهنگ تون چجوریه  بعضی ها انتظار دارن عروس واقعا کلفت باشه  برادر نداره ...

همدان

عروس بزرگه خيلي مظلومه ولي زياد شناخت ندارم

نیومید بازی حوصلم سر رفت ! توکه بحرف من گوش نمیدی که !    

كدوم حرف؟

2740
یکم فرصت ب خودتون میدادید یه هفته نمیشه ب نتیجه رسید

نمیاد دیگ؟ 

خیلی بچگانه تصمیم گرفتی

پسره هم که انگار خسته شده بود و حوصله نداشت 

از خدا خواسته پیچید به بازی

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
به درک ها حالا اگه آمد یه فکری میکنم  نمیاد عایا؟ چرا انقد زود رفت 😑

امکا نداره برگرده غرورش نمیزاره شاید به یه بهانه ای یه پیام بده  (الهی امین)😀😀

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
2706