2733
2739
عنوان

هاتگرامم حذف شد یهو توروخدا بگید چیکار کنم شما چی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2242 بازدید | 45 پست
برید اینجا رو بخونید.توضیح داده. سپر امنیتی گوشیتونو غیر فعال کنید https://www.ninisite.com/discu ...

خب اون عکسو باید کجای گوشی سرچ کنم؟

هیچوقت سعی نکردم اَدای آدم خوبارو در بیارم....همیشه،اگه لازم باشه، حتی بدترین چیزارو راجب خودم میگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تنظیمات گوشیت.اول سپر امنیتیو پیدا کن بعدش غیر فعالش کن

من خیلی وارد نیستم توروخدا دونه دونه دقیق بگو

خیلی مهمه برام

هیچوقت سعی نکردم اَدای آدم خوبارو در بیارم....همیشه،اگه لازم باشه، حتی بدترین چیزارو راجب خودم میگم 

انجام دادم عزیزم

حالا هاتگرام نصب کنم مبشه؟؟

2731

خییییییر از جوونیت ببینی الهی خییییییر

انجام دادم عزیزم حالا هاتگرام نصب کنم مبشه؟؟

بله نصب کن.موفق باشی

برای همسرم دعا کن امتحانی و که داده قبول بشه از بیکاری خسته شده دیگه

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون
بله نصب کن.موفق باشی برای همسرم دعا کن امتحانی و که داده قبول بشه از بیکاری خسته شده دیگه

ایشالا قبول میشه دعا میکنم

2740
کلا برنامه تل گرام رو گوشیم خودبخود حذف شد ،یکی دیگه دانلود کردم اونم نصب نشد ، حالا چیکار کنم😲😲😲

کاریو که شیرین خانوم گفت بکن

نمیشه،از دسترس خارج کردن

اع از گوگل پلی دیشب گرفتم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
از بازار؟

از گوگل پلی

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

این

2706