2737
2739
عنوان

میشه ازمایش غربالگریم رو برام تفسیر کنید؟ لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 57 پست
ابجی منم ۴سال پیش باردار بود هر کار کردیم این ازمایشارو نداد و الان هم بچش سالم سالم

به ریسکش نمی ارزه . درسته استرس داره ولی خیالت راحت میشه . ما فامیلامون نرفت خدا واسه کسی نخواد  بچش مشکل داره  . البته مادر شوهرش اینا نزاشتن و الان عروسه همش میگه تقصیر شماهاست . فوقش میفهمیدم همون موقع سقط میکردم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابجی منم ۴سال پیش باردار بود هر کار کردیم این ازمایشارو نداد و الان هم بچش سالم سالم

آبجی منم هیچ کدوم رو نرفته بود بچش همه خدا رو شکر سالم و سرحال و شیطونه 

فقط و فقط به خودت استرس نده که از همه چی بدتره  خاطرت هم جمع باشه هیچی نیست 

ان تی باید چقدر باشه؟

هفته 11 زیر 2

هفته 12 زیر 2.5

هفته 13 زیر 3

اما بازم هرچی کم تر بهتر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
آبجی منم هیچ کدوم رو نرفته بود بچش همه خدا رو شکر سالم و سرحال و شیطونه  فقط و فقط به خودت است ...

ممنوووووونننممممم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2738
من هفته۱۳ رفتم ۱.۴

خوبه نرمال! 

واسه من هفته 12 ،  1.2 بود🙂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
آن تی بستگی به سن داره.انقدر سر ازمایشات منو اذیت کردن کلی غصه خوردم تا جایی که گفتن درصدش بالاس&nbs ...

من ۲۲سالمه و ان تی توی ۱۳هفته ۱.۴بود

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
غربالگری هم درصد کروموزومی 21 هم 1 به 200 بود .سل فری دادم .همش کلک پوله .ا

مال من۱-۳۰۰

2706