2733
2734
این اصلا اینطوری نبود خواستگار خیلی داشت ولی درست نمیشد هیچکدوم 

اونجا هی پدرش رد میکرد خودش میخواست ...بعد به لج پدرش با یکی نامزد کرد تو پنهون ...بعد باز اوضاعش بدتر شد الانم که پشیمونه ولی جرات ازدواج نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم خواستگار داره ولی باز یه اتفاقی براش افتاد که جرات ازدواج نداره ...با یکی نامزد بود که میرن عق ...

نه عزیزم بختش بسته نشده این بخاطر همون نامزدیه قبلیشه

عقد اخوندی چیه؟خانوادش خبر داشتن؟

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/
2728
نه عزیزم بختش بسته نشده این بخاطر همون نامزدیه قبلیشه عقد اخوندی چیه؟خانوادش خبر داشتن؟

اره عقد اخوندی کرد پسره قول داده بود بهش سر فرصت بیاد خواستگاری پسره تو زرد در اومد ...البته خود دخترم مقصر بود باید صبر میکرد و با پدرش لج نمیکرد

اره عقد اخوندی کرد پسره قول داده بود بهش سر فرصت بیاد خواستگاری پسره تو زرد در اومد ...البته خود دخت ...

خب هر کی اومد خواستگاری بهش بگه یه بار نامزد کرده 

خلاصه یه راهکاری پیدا کنه اما پنهون کاری نکنه که اگه ازدواج کرد استرس لو رفتن رازشو نداشته باشه

یه راهکار پیدا کنه تا خواستگار داره دس دس کنه خواستگار خوب دیگه براش نمیاد

میشه بیای خصوصی ...مرسی درخواست دوستی میدم قبول کن

ببخشید درخواست دوستیه هیچکس رو قبول نمیکنم لطفا ناراحت نشو 

اگه سوالی یا حرفی داری همینجا بگو در خدمتم

2738

عزیزم این خودش بخت خودشو بسته ،میدونی چه گناهی کرده دل پدرشو شکسته بی اجازه عقدکرده ،به نظرم باید موضوع رو به همه بگه ،هرکی هم اومد خاستگاری بگه یه بار نامزد کرده ب هم خورده

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤