2733
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38063 بازدید | 1067 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای الان چن جا گفتن اون بچه چه گناهی کرده که پدر مادرش جوون نیستن

خب من الان ۲۸سالمه یه دختر یه سال و نیمه دارم،دخترم که سه چهار سالش شد میخوام برا بعدی اقدام کنم،دو تا هم کمه خب 😁بخوام بعدی رو بیارم که سنم دور و بر سن مادر استارتر میشه

پس بچه منم مامانش سنش بالاس؟؟؟؟😭😭😭

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

داداش منم سه ماه از خالم بزرگتره

اتفاقا قدیما این چیزا خیلی مرسوم بود

الانا کمتر اتفاق میفته

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
دقیقا به خاطر همین طرز تفکراته که جهان سومی هستیم  حواستون هست زندگی شخصی ادما به خودشون مربوط ...

واقعا فقط تو نینی سایت اینهمه تفکرات عهد بوق رو یه جا میبینم.اخه به ما چه که کی بچه دار میشه.به خانواده شوهر چه ربطی داره مادر زن حامله اس؟کجاش مسخره است اخه؟؟؟؟

من یه خاله دارم دو ماه ازم کوچیکتره

بعد خاله ات راضیه مادر بزرگت تونسته همه جوره درکش کنه و حوصله داشته باشه یا خاله ات بیشتر سمت شما و خواهرش دوست داشت باشه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

ربطش ب شما رو نمیتونم متوجه بشم؟؟؟؟؟

بچه دار شدن پدر و مادرتون فقط ب خودشون مربوطه.

من ۳۵سالمه و در گیر و دار بچه اولم اونوقت چرا مادر شما نباید بچه بیاره؟؟؟؟؟؟

ب نظر شما گناه نداره مادرتون تو تنهایی سر کنه اوقاتش رو؟؟؟؟؟

چرا خودخواهانه فکر میکنید؟

در مورد اینم ک روتون نمیشه ب همسرتون بگید همسرتون نباید براشون بعید باشه ک مادر شما با این سن کم مسلما رابطه جنسی دارن و بچه محصول رابطه اس...و طبیعیه....

واچه زشت جلو داماد😀البته ببخشیدا تو فرهنگ خانوادگی مانیست

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

اینایی که میگن به تو چه مربوطه به پدر و مادرت ربط داره ، ده سال ِ دیگه که پدر مادر وارد میانسالی شدن اونوقت همه ی مسئولیت و مشکلات این بچه به این خواهر ربط پیدا میکنه پس نمیشه گفت به تو ربطی نداره دخالت نکن!!

بعد خاله ات راضیه مادر بزرگت تونسته همه جوره درکش کنه و حوصله داشته باشه یا خاله ات بیشتر سمت شما و ...

والا مادربزرگ من قدیمیه ۱۰ تا داره یه خاله هم دارم کوچیکتر از من و داداشمه😆

مادربزرگم بیچاره همینطور داشت فله ای میاورد😅

ولی من بچگیم همیشه خونه مادربزرگم بودم با خاله ها و یه دایی کوچیکم بازی میکردیم