2733
2734
عنوان

یعنی چی تاپیک میزنن دهه ۶۰ یا۷۰😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 44 پست
مطمئنن فرق بوده و هست.شما دانشجو بودی گوشیو خط ایرانسل مد شده .ولی یه دهه هفتادی نهایتا دبیرستان.یعن ...

این تفاوت به نظرتون تاثیری رو خوب یا بد بودن داره؟؟

آیا همون موقعی که خط ایرانسل اومد فوری همه دهه هفتادی  ها گوشی گرفتن دستشون؟؟

خوب بالاخره علم پیشرفت میکنه، 

تو همه جا اینجوریه، ولی نمیشه گفت کی بهتره کی بدتر

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
بنظر من فرقی بین دهه شصت وهفتاد نیس هرکدوم ب مراتب سختیای دوران خودشونو دارن... من خودم هفتادیم ولی ...

آخی عزیزم، چقدر ناراحت شدم برات😔😔😔😔

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم دهه نود مظلوم ترین دهه هستن وقتی یه بچه میبینم بیشتر غصه میخورم که  .....نگم براتون

حرفا درسته ولی باز به خانواده ربط داره

الان تو فامیل ما بچه های ۸۶ و ۸۷ هست که خانواده شون مدیریت میکنه واقعا اجازه ندادن زیاد سرگرم تبلت و گوشی بشن ، کاملا با برنامه، نهایتا روزی یک ساعت فقط اونم بازی .

الان ۹۰ای هم، کاملا سرگرم فقط بازی ان، خیلی کیف میکنم اینجوری میبنم، چقدر خوبه بچه فقط بچگی کنه، خیلی وقت هست برای فضای مجازی و اینترنت برای آشنایی

آخی عزیزم، چقدر ناراحت شدم برات😔😔😔😔

ممنونم...ولی تو مشکل اخریم که خدا کنه اخریش باشه بدجور کمرم شکست...انگار چن سال پیرترشدم..دیگه حسو حالم دیدم ب زندگی فرق کرده ...تو این سه سال ی وضعی بود ..هرچی سعی وتلاش  میکردم سرنوشت روال عادیشو بره ی چیز دیگه(مشکل) انگار فرود میومد وسط زندگیم ---

دیگه بقران نمیکشم 

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
 این تفاوت به نظرتون تاثیری رو خوب یا بد بودن داره؟؟ آیا همون موقعی که خط ایرانسل اومد فوری هم ...

نه اصلا خوب یا بد بودن از نظر علمی معنا نداره یه جایی خوندم میگفت ادم بد وجود نداره ادما کلا دودسته ان دسته اول اونایی که خوب بودن رو انتخاب کردن دسته دوم کسایی که میتونستن خوب باشن ولی نشدن.ولی اینکه ظرفیت پیشرفت و توسعه در جامعه جا بیفته رو خوب شدن اینده تاثیر داره.بدون شک سطح اطلاعات نسل های بعدی خیلی بالاتر میره.ولی اینکه ادم بخواد موفق باشه و با کیفیت باید اگاهی از زندگی خودش شرایط و تکنولوژی ها و نحوه استفادشون داشته باشه.اینکه ادم اگاه باشه بستگی به خانواده هم داره.یه خانواده ای کاملا در رفاهن ولی از مضرات خیلی از امکانات رفاهی اطلاع ندارن بچشون رو راحت تو فضاهای خطرناکی رها میکنن نمونه ی خیلی بارزش بازی نهنگ ابی ولی یه خونواده ای هستن امکانات کمتری دارن.ولی رو همون لمکانات کم نظارت و اگاهی دارن.این باعث میشه فرزندشون به سمت پوچی نره.متاسفانه نسل های جوون در کشور ما افسرده ترن وبیشتر درمعرض خطراتی نظیر اعتیاد و خودکشی هستن

ممنونم...ولی تو مشکل اخریم که خدا کنه اخریش باشه بدجور کمرم شکست...انگار چن سال پیرترشدم..دیگه حسو ح ...

عزیزم توکلت توکل به خدا باشه، مطمئن باش کمکت میکنه

از ته ته دلم برات دعا مبکنم، امیدوارم هر چه زودتر همه مشکلاتت حل بشه، و شاد شاد شاد باشی سرتاسر زندگیت😍😍😍

حرفا درسته ولی باز به خانواده ربط داره الان تو فامیل ما بچه های ۸۶ و ۸۷ هست که خانواده شون مدیریت م ...

اره عزیزم همه اینا یه کنار من بیشتر نگران ایندشونم مثلا میگم اینا دازن بیسکوییتی میخورن که تراریختست غذای اورگانیک نیمخورن هوای الوده....

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
عزیزم توکلت توکل به خدا باشه، مطمئن باش کمکت میکنه از ته ته دلم برات دعا مبکنم، امیدوارم هر چه زودت ...

ممنونم...🌸🌸🌸🌸

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2740
نه اصلا خوب یا بد بودن از نظر علمی معنا نداره یه جایی خوندم میگفت ادم بد وجود نداره ادما کلا دودسته ...

دقیقا کاملا موافقم از این لحاظ، ما تو اقوام داریم کسایی که خیلی اصولی نظارت کردن رو فرزندانشون، در استفاده از فضای مجازی و....

فقط یک مورد داشتیم که اصلا اهمیت ندادن، علاوه بر این که بچه از ده سالگی کامل گوشی و تبلت در اختیار خودش بود .

اجازه دادن بچه با کسی که دوبرابر سن خودش سن داره دوستی و رفاقت صمیمانه داشته باشه

و الان نتیجه اون تربیت رو به عینه میبنم، دختری که به نظرم اصلا معنی نوجوانی و بچگی رو نفهمیده

و از وقتی که یادم میاد تا الان که ۱۷ سالشه، به فکر دوست پسر و ....ایتا هست

اره عزیزم همه اینا یه کنار من بیشتر نگران ایندشونم مثلا میگم اینا دازن بیسکوییتی میخورن که تراریختست ...

آره دقیقااااا، این جنبه اشم هست

دقیقا کاملا موافقم از این لحاظ، ما تو اقوام داریم کسایی که خیلی اصولی نظارت کردن رو فرزندانشون، در ا ...

بله دقیقا اسیب فضای مجازی بلوغ زودرس اهداف پوچ .زندگی های تجملاتی و ریا کارانه.این حرفا که دهه ۶۰و۷۰وهشتاد هم همش حرفای خیلی پوچه.ادم باید تو هر زمانی با علم زمان فرزندش پیش بره برای پیشرفت و تعالی فرزندش همین .این گفته ی امام علی علیه السلام هست.چنین روز هایی رو میدیدن که در انتظار ادماست

بله دقیقا اسیب فضای مجازی بلوغ زودرس اهداف پوچ .زندگی های تجملاتی و ریا کارانه.این حرفا که دهه ۶۰و۷۰ ...

کاملا  جامع و کامل گفتین😍

کاملا  جامع و کامل گفتین😍

ممنون گلم به هرحال منم با حرفای شما به نحوی موافقم.که میتونه تاثیر نذاره این اختلاف سنی ها.ولی چون کشورمون در حال توسعه هست این تفاوت دیدگاه رو هم در پی داره که گاهی باشوخی های بی نمکن همراه میشن.خوشحال شدم از هم صحبتی با شما دوست فهیم وگل من ببخشید از پرحرفی شبخوش😍🌹🌷😚

ممنون گلم به هرحال منم با حرفای شما به نحوی موافقم.که میتونه تاثیر نذاره این اختلاف سنی ها.ولی چون ک ...

خواهش میکنم، عزیزم

استفاده کردم از صحبتهای به جا و مفیدتون😍😍😍

2706