2737
2739
عنوان

عشق واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عشق واقعی وجود نداره 😒همش رویاست خیال پردازیه  یا ول میکنن میرن یا وقتی هم با آدم زندگی میکنن ...

پس امضات چی میگه

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
بدم میاد از این فیلم هندیا😕😕

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
تااونجایی ک مرده کلاه رو داد ب زنه عین داستان منو شوهرم بود بااین تفاوت ک تو داستان ما من داغون شدم ...

چه جالب

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
بهتر بود هر دو باهم بمیرن.اینجور زنه مرده متحرکه😑

شاید

نمیخواستم ناراحتتون کنم فقط خواستم بگم هنوز عشق های واقعی خیلی هست

من حس میکنم هر مردی برا حمایت زنش اینکارو میکنه ....

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
امضام.یادم رفته پاکش کن همون جور مونده .وقتی طرف گذاشت رفت ینی عشقی نبوده و نیست .هیچ جا هم نیست&nbs ...

تونستی فراموشش کنی؟چه سخته ولی  

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2706