2737
2734
عنوان

جواب مادرشوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 1719 بازدید | 138 پست
شما عزیزم برو هرکاریییییی ک دلت میخواد بکن بعد ک ازدواج کردی بگو مهم نیس ک اینجور چیزا مهم سوادمه خخ ...

عزيزم من ده ساله ازدواج كردم و يه پسر چهار ساله هم دارم 

قبل از ازدواجم رابطه اي نداشتم چون سنم قد نميداد ٢٠ سالگي ازدواج كردم و با شوهرم دوست بودم اما مني كه هيچ رابطه اي نداشتم ميگم ارزش زن به اين چيزا نيس 

تا بحال يكبار مادرشوهرم و يا هركس ديگه اي جرات نكرده بهم تيكه اي بندازه چون احترام به دست اوردنيه و تو چارچوب بوجود مياد 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
مگ بابت پاک بودنت باید بهت صدآفرین بدن 

وقتی به جهاز توپ صد افرین میدن 

به بدن پاک باید هزار افرین داد

زحمت دومی خیلییییی بیشتره

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخـ  دقیقا . من اگ یکی جلوم این حرفو بزنه هزار تا فکر میکنم

خب این از بی فکریته

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
2728
اره از نظر من به بدن دست نخوردشه و الا کلی زن ریخته تو خیابون ک تاحالا کلی ادم لمسشون کرده اینکه بک ...

نمیدونم والا نظراا باهم فرق داره

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍

ببین اسی من از این بحثها و از این تاپیکا خوشم نمیاد. 

اما خدایی خوب گفتی چون حرف حق رو زدی. 

حرفتو باید با طلا نوشت! 

واقعاً همینه، جهاز خریدنیه، حتی دخترای فقیر هم با خیریه رفتن و قرض و... جهازی جور میکنن بیا ببین! 

اما این پاکی و نجابته که حفظ کردنش تو این دوره زمونه برای یه دختر واقعاً با ارزشه! 

عزيزم من ده ساله ازدواج كردم و يه پسر چهار ساله هم دارم  قبل از ازدواجم رابطه اي نداشتم چون سن ...

یعنی کسی که برا تنش احترام قائل میشه تا زیر بهر کسی نندازه

ارزش نداره

اما وقت بذاری درس بخونی ارزش داره

اخه جرا این دو نا باهم مقایسه میکنی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2740

یه سری مادرشوهرم باخواهرش وخواهر زادش اومده بود خونم،به خواهرزادش گفت برو اتاق رو ببین ،منم گفتم کی بهش اجازه داده که اتاق وببینه وقتی صاحب خونه نشسته تو چیکاره ایی،خواهرش گفت آبجیم صاحب خونس،منم گفتم صاحب خونه ای جزخودم نمیبینم،همشون لال شدن.

از اون دندان شکن ها بود😂😂😂😂

والااا

کلا عقیدش اینه همه چیه بچم به باباش رفته حالا به باباش رفته رو میتونم تحمل کنم دیگه باباش کم بود پای عمشو هم وسط کشیده

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍
زن تو هر شرایطی ارزشمنده

نه تو هر ثرایطی

این زنای بدکاره

بلا نسبت بچه های نینی سایت

اصلا هم ارزشمند نیستن و به نظر من همشونو باید نابود کرد

چه اونی ک از رو فقر اینکارو میکنه چه اونی ک دنبال لذته

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

بعدشم عزیز دل وقتی جهیزیه میخرید در دهن مردمو نمیشه بست من خاله ی خودم دویست میلیون جهیزیه خرید خودش کارمنده دهن همه موند باز . اخر سری عمه شوهرش گفت وااااااه پس پشه کش نداریییی

خوب بود خالم بگه در عوضه پشه کش بدنه پاک دارم ؟  ارزش خودتون نیاریو پایین

ببین اسی من از این بحثها و از این تاپیکا خوشم نمیاد.  اما خدایی خوب گفتی چون حرف حق رو زدی.&nb ...

مرسی عزیزم که درک کردی

بعدشم عزیز دل وقتی جهیزیه میخرید در دهن مردمو نمیشه بست من خاله ی خودم دویست میلیون جهیزیه خرید خودش ...

این دوتا معقوله جداستو شما متوجه نشدی

اخه این درسته این حرف ک ادمی نازش خریدار داره ک جهااز توپ داره؟

من گفتم اون ادمی نازش باید خریدار داشته باشه ک نجابتو پاکی داره نه اینکه جهاز توپ

2706