2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
استاتر تموم شرایطتت مثل منه با این تفاوت که من یه سال و نیمه منتظرم...شوهرمم واریکوسل داره هنوز عمل ...

انشاا.. زودتر عمل کنه.. شوهرم دوماه پیش از داد و همه چی نرمال بود...الان فقط مشکل منم 😂😂

کاش زودتر مامان بشی.. 

فقط اصرارش کن زود عمل کن عملشم راحته..

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

مننن 

تقریبا 6ماه ن 

اما چندماه اقدام درست و حسابی نداشتم 

تخمدان تیر می کشد فک نکنم علایم بارداری باشه 

بخاطر خوردن قرصه 

من 8 یا نهم موعدمه اما امید ندارم 

حامله نباشم شوشو میره ازمایش

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه یه روز گذشته باشه نشون میده؟؟

بعله عزیزم بیشتریا روز موعد پری نشون میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

شماها چند روز به پری علائمتون شروع میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام عزیزم من تو اقدام نیستم ولی ماه پیش چند بار بدون وسیله رابطه داشتیم الان یکماه زیر دلم یهو پنج ...

منم انگار تو قطب گیر کردم چند شب پیش که میلرزیدم دیروز و امروز هم لباس بافتنی پوشیدم🤭🤭🙄ولی یادمه اونموقع که باردار بودم از گرما میخواستم بمیرم... گر میگرفتم... اما الان اصلااا

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
مننن  تقریبا 6ماه ن  اما چندماه اقدام درست و حسابی نداشتم  تخمدان تیر می کشد فک نک ...

چرا امید نداری 😯😯

فکر کنم اینماه که ناامیدی مامان بشیییی 😂

انشاا.. زود مامان بشی و انتظار اذیتت نکنه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من پارسال کیست داشتم خوب شد الان تخمک غالب دارم بدون دارو اما نمیدونم چَور بشه... خداکنه ما هم ما ...

منم قراره اینماه برم ببینم اصلا فولیکول غالب دارم یانه..

بدون دارو ک نداشتم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم انگار تو قطب گیر کردم چند شب پیش که میلرزیدم دیروز و امروز هم لباس بافتنی پوشیدم🤭🤭🙄ولی یادمه ...

خب بارداریا فرق دارن باهم.. پس زودتر یه بی بی بزن 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی میخواستم امروز برم دکترم میگه هفته دیگه بیا. اگه بعد از اقدام هم بریم اشکالی نداره؟ 

بنظرم صبر کن پری بشی بعد برو میترسم نی نی داشته باشی ضرر داشته باشه 😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اوووو خیلی مونده 14ام موعدمه.... 10روز مونده.... من تقریبا از همین الان علائمم شروع میشه.. البته فقط خوابالو میشم.... بعدش کم کم دردها میگیره و ول میکنه تا روز اخر پا درد هم میگیرم و یهو میاد... بی مقدمه😂

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

راستی چهاردهموموعدته.. زوده الان ..ولی حتما خبر بارداریتو بیا بده اینجا 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاا.. زودتر عمل کنه.. شوهرم دوماه پیش از داد و همه چی نرمال بود...الان فقط مشکل منم 😂😂 کاش زودت ...

خدارو شکر عزیزم... 

انشاءالله این ماه دیگه مامان بشی

این ماه دارو خورده

رفتم امام رضا دعا کردم با دارو خوب بشه این دفعه پری شدم اقدام میکنیم برا عمل 

راستی چهاردهموموعدته.. زوده الان ..ولی حتما خبر بارداریتو بیا بده اینجا 😍😍

میام حتما بیاید تو همین گروه تا اونموقع باهم باشیم حالا چه باردار باشیم چه نباشیم

خدارو شکر عزیزم...  انشاءالله این ماه دیگه مامان بشی این ماه دارو خورده  رفتم امام رضا ...

انشاا... هر چی صلاحته همون بشه.. انشاا..امام رضا یه نی نی سالمممم بهت بده 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706