2737
2739

بعد یه سوال دیگ...

دوس دارم بچم فروردین یا اردیبهشت به دنیا بیاد چ ماهی باید اقدام کنم؟

دوس ندارم اسفندی باشه...

نمیخوام دور عید و بیرون رفتنا مامانم اینا درگیر منو بچم بشن...آخه ما رسم داریم معمولا ۱ ماه تا ۴۰ روز میمونیم پیش مامان 

واقعا؟ میگم چطوری آزمایش اسپرم میگیرن؟ میشه یکم برام توضیح بدین؟

من بهت میگم عزیزم.

ببین نمونه اسپرم همسرت رو میخوان.اگر خونه تون نزدیک آزمایشگاه هست قوطی رو میگیرید میرید خونه انجام میدید و زیر 20 دقیقه نمونه رو میرسونید آزمایشگاه.اما اگر فاصله تون بیشتره همسرت باید تو همون آزمایشگاه انجام بده. جوابشم 3-4 روزه میاد

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد یه سوال دیگ... دوس دارم بچم فروردین یا اردیبهشت به دنیا بیاد چ ماهی باید اقدام کنم؟ دوس ندارم ...

خانومی این دیگه بستگی داره به سلامتی کی لقاح انجام بشه.شما که نمیتونی پیش بینی کنی.ممکنه ماه اول بگیره ممکنم هست ماه چهارم و...

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
مرسی ک توضیح دادین عزیزم 

خواهش میکنم عزیزم

یعنی انقدر مطمینین که همون ماه میگیره هرما فقط ۳۰درصد احتمال بارداری هست 

اخه من موقعی ک سونو دادم موقع تخمک گذاریم بود دکترم گفت عالین تخمکان اگ‌اقدام کنی حتما زود میگیره...

و براری خانوادمم همه اینجور بودن با دفعه اول باردار شدن

2740
چطوری حساب میکنن تاریخ زایمانو؟

ببین عزیزم فرض میگیریم شما اقدام میکنید و لقاح انجام میشه.به امید خدا بچه تون حوالی دی و بهمن دنیا میادش.ممکنم هست مثلا چندماه اقدام کنید و لقاح توی شهریورماه انجام بشه.دراون صورت بچه خرداد دنیا میاد

اورولوژی

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
یعنی از تاریخ اولین روز آخرین پری ۹ ماه بعدش؟

آها منظورت حساب تاریخه؟اونو طبق سونو بهت میگن خانومی.راستش من اطلاعی ندارم