2733
2739
عنوان

جاری با کلاس

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 49 پست
من باشم با خنده میگم عزیزم اومدی مهمونی خونتو دزد نزنه نگرانم😄😄😄

فردا دزد اومد افتابه لنگش رو برد یقه استارترو میگیه که چشمم زدی😂

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بچه ها امروز چندشنبه س؟؟؟  واقعا معذرت میخام🙈🙊

چهارشنبه

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2731
فردا دزد اومد افتابه لنگش رو برد یقه استارترو میگیه که چشمم زدی😂

هیچی بعید نیست

چقدر اینجور ادما ترحم‌انگیزن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
جاری من اصلا با کلاس نیس ولی دندونپزشکه

خودش خیلی مهمه 

منم احتمالا هچمین جاری قسمتم میشه متاسفانه😕😕

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

خو میدونم باکلاس نیست چیز دیگه ای خو نداره بعد مشکل اینه مادرشوهرم هی میگه اره راست میگه مس گروووووووونه حواسش باشه دزد نزنه 

انگار از کوه اومدن 

بعدشم من خودم عقدم مس خریدم اصلا اینقد کلاس نزاشتم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
خو میدونم باکلاس نیست چیز دیگه ای خو نداره بعد مشکل اینه مادرشوهرم هی میگه اره راست میگه مس گروووووو ...

شاید وضع مالیش خوب نبوده مادرشوهرت الان مثلا چن تیکه مس براش خیلی زیاده مثل مادرشوهر من که سختی مالی کشیده  تو زندگیش الان وضع مالی خواهرشوهرم براش خیلی مهمه دائم میگه وضعشون خوبه و فلان

2738

بهم دلداری بدید 

من جاریم قدش از من بلندتره

همش فکر میکنم من خیلی داغونم اون خیلی شاخه 

آرومم‌کنید 

اینم بگم هم تیپم هم چهرم خیلی عالیه و از نظر خانوادگی ما بالاتریم 

به نظرتون اون چون قدش بلندتره به من سره ؟

بهم دلداری بدید  من جاریم قدش از من بلندتره همش فکر میکنم من خیلی داغونم اون خیلی شاخه  ...

مه بابا چیه زن باید ظریف مریف باشه 

بهم دلداری بدید  من جاریم قدش از من بلندتره همش فکر میکنم من خیلی داغونم اون خیلی شاخه  ...

نه بابا اصلا خودتو باهاش قیاس نکن هوو که نیست جاریه منم دو تا جاریهام قدشون از من بلندتره یکیشون علاوه بر قد بلندی خیلی خوش هیکله یعنی من عاشق این تیپ هیکلام هر چی بپوشه تو تنش قشنگه کلی هم دوسش دارم اخلاقشم ماهه

2706