2737
2734

بسته ب شغل یا علاقش ب ی تفریح و هنچنین مبلغ پولی ک دارید 

جعبه ابزار 

لباس و ابزار کمکی شکار از قبیل کیسه خواب چراق قوه و ... اگه اهل شکار باشه

لباس تیم ورزشی مورد علاقش اگه فوتبالیه 

ی کتاب راجب موضوعاتی دوس داره مثلا تاریخی 

شارژر ماشینی با پاور بانک 

و قاب گوشی 

ی دست پاستور و ی  بازی تخته 

شام مورد علاقش موزیک مورد علاقش 

گردنبند سفارشی اسمش یا اسم خودتون از گالری زرنگار سرچ کن کاراش قشنگه 

دستبند چرموطلا 

اگه قلیونیه ی قلیون شیک با تمام امکاناتش مثل زیر اندازو کیفشو انبرش

بنظر من باید کادو گاربردی باشه تا اینکه جنبه تزیینی داشته باشه 

مردا اینجوری خیلی بیشتر بیادتون میفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب برو پیشش ازهمه کدویی بهتره🤣🤣🤣

خدایی این چه پیشنهادیه همه میدن. جدی میگید یا شوخی؟. یه سواله برام. 

واقعا میشه بهش بعنوان کادو نگاه کرد؟! خب اون عادیه و همیشه هست. نیاز دو طرفم هست. چیش کادویه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728
[QUOTE=87829660]خدایی این چه پیشنهادیه همه میدن. جدی میگید یا شوخی؟. یه سواله برام.   واقعا میش ...

حالا جدی میگفتی یا شوخی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
معلوم نبود

خب مث اینکه شوخی بوده. 

ولی خدایی تو هر تاپیکی برای کادو این پیشنهاد داده میشه. 😂😂😂

2740