2733
2734
اینم تا یه مدت اینجوریه. بعدش درست میشه. خود بچه ات هم میاد کمکت

بی صبرانه منتظر اون روز میمونم کلا میگن پسربچه ها مامانی ان خیلی میچسبه به من دستشویی هم نمیتونم برم😲😳

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
من اصلد غذا درست کردنو بلد نبودم تجربه کردم هی درست کردم هی خراب کردم الان یعنی خوب شده یه کمم تقصیر ...

واااای مثل شوهرمن😒

اما من جدیدا بهش گوش نمیدم غذامم خوشمزه میشه

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشيد مادرتون هم تنبل بود اشپزي؟ يا به شما ياد نداده؟

اصول غذا اينه كه حبوبات پاك بشه

١٢ ساعت لوبيا و نخود خيس باشه كه نفخش گرفته بشه 

اول يك پياز داغ مشتي درست ميكنن بعد گوشتو توش تفت ميدن بعد ادويه ميزنن و بعدش اب و بقيه مواد

چجور همه رو باهم ميريزي؟؟ خودت احساس نميكني مزه غذاهات با بقيه فرق داره؟؟

ببخشيد مادرتون هم تنبل بود اشپزي؟ يا به شما ياد نداده؟ اصول غذا اينه كه حبوبات پاك بشه ١٢ ساعت لوب ...

من از مادرم یاد نگرفتم تو اینترنت نگا میکنم اکثرا ‌‌ 

ببخشيد مادرتون هم تنبل بود اشپزي؟ يا به شما ياد نداده؟ اصول غذا اينه كه حبوبات پاك بشه ١٢ ساعت لوب ...

و اینکه چون چربی خون دارم چیزی رو سرخ نمیکنم اصلا روغن تو غذاهام نمیریزم

آره خیلی بیحوصلم فقط موادو قاطی میکنم میزارم بپزه و نمیمونم پاغذا حسش نیس هرروز غذا بپزم

منم هروقت اینطوری غذا میپزم بد میشه، شوهر منم وقتایی که غذایی که دوست نداره میپزم میگه تو آشپزی بلد نیستی، در مواقع دیگه خیلی هم تعریف میکنه، در صورتی که غذای مورد علاقه اش باشه😁

2738
۳۱ سال ننه. تو حبوبات گاهی سنگای ریز هست من که هیچوقت پاک نمیکنم شما پاک میکنید مگه؟

😂😂😂وای قشنگ معلوم شد اصلا برا آشپزی حوصله نداری

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عزیزم اشپزی هنره الکی ک نیست ادم باید با عشق ب همسرش یا خانوادش غذا درست کنه من سنم کمه ۳ ساله ازدواج کردم ولی اشپزیم‌از مادرشوهرم خیلی عالی تره همیشه شوهرم میگه چون با عشق و حوصله غذا درست میکنم

آره خیلی بیحوصلم فقط موادو قاطی میکنم میزارم بپزه و نمیمونم پاغذا حسش نیس هرروز غذا بپزم

مهم ترین چاشنی غذا عشقه .باید با دقت پخته بشه .باید به کسی که اونو میخوره احترام بذاری و غذاتو با عشق بپزی.

۳۱ سال ننه. تو حبوبات گاهی سنگای ریز هست من که هیچوقت پاک نمیکنم شما پاک میکنید مگه؟

ووووی ینی حبوبات رو تاحالا پاک نکردی؟

حتما خیسشونم نمیکنی؟

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببخشید ولی حق داشته با این اوصاف. خب دل بده به غذا پختن.اصلا امثال شما رو درک نمیکنم. توو کارای خونه از همشون بهتر آشپزیه ک. 

حالا ی وقتایی آدم حوصله نداره، درست ولی نه اینکه کلا مدلش اینجور باشه.

استارتر من شما رو نمیدونم، ولی یه چیزی بین بعضی دخترهای امروزی هست که تمام اهمیت رو به ظاهر و تیپ و آرایش میدن و فکر میکنن مرد فقط همین رو میخوان، اون وقت تو خونه‌هاشون رو نمیشه نگاه کرد و غذای درست و حسابی هم نمیپزن و یا سرهم بندی و یا کلا غذای بیرون.

تفکر اشتباهیه به نظرم. نه خوبه زن به ظاهرش نرسه و بوی قرمه سبزی و پیازداغ بده، نه خوبه فقط به قر و فرش برسه.

دیدم این جور خانماا اکثرا رسیدگی خوبی هم به بچه هاشون ندارن

2706