2737
2739
عنوان

یه پارک روبروی خونمون هست که ...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1875 بازدید | 103 پست
آره والا ،اینجا یه عده همیشه گروه دلواپسان رو تشکیل میدن یه بار عکس سپهر حیدری و زنشو گذاشتم یه عده ...

آره واقعا گیر بیخود میدن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا اسباب ازدواج همه جوونا رو فذاهم کنه خدایا خودت ب داد جوونامون برس ک تو گرونی ب گناه افتادن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2731

وای من دیروزمطب دکترزنان بودم ی خانمه باشوهرش اومده بودازاولش که مانشستیم واینانشستن جلوچشم همه زنه یه دستش دورگردن شوهره ویه دستش هم روی رون مرده بودوهی رونشومیمالیدصورتشم یک سانتی مرده تونفس هم داشتن حرف میزدن یعنی من دیگه حالم داشت بهم میخورد خدایی جلف بازیه ن عشق .وگرنه این حرکات واسه تومطب دکترنیست 

خدایاشکرت

اصلا هرکی بیاد پارک در خونه ما ازش عکس میگیرم پخش میکنم آره من بی اخلاقم عکسم دیگه نمی ذارم تموم برین از تاپیکم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
وای من دیروزمطب دکترزنان بودم ی خانمه باشوهرش اومده بودازاولش که مانشستیم واینانشستن جلوچشم همه زنه ...

وااااه جا قحط بوده؟ینی چی داشته میگفته زیر گوشش😶😶😶من موندم بعضیا چجوری تو همچین جاهایی حسشون میاد من که نمیتونم😑

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2740
اصلا هرکی بیاد پارک در خونه ما ازش عکس میگیرم پخش میکنم آره من بی اخلاقم عکسم دیگه نمی ذارم تموم بری ...

ای جان ناراحت نشو گلم هر مورد مشکوکی دیدی عکس بگیر گزارش بده به ما حالا اون عکسو میدی منم ببینم دیر اومدم😁

2706