2733
2734
عنوان

بچه ها عصرجدید یکشنبه شب رو دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 21 پست
وقت کن بعد اینکه میره میشینه شعبده باز اصلی یه پارچه قرمز سوراخ رو گرفت جلوش که دستشو دربیاره تو اون ...

آهان آره به اونجاش دقت نکرده بودم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
اون عروسک گردونه واقعا مزخرف بود  بخدا من واسه بچه هام بهتر از اون عروسک گردونی میکنم و صدا در ...

اینا سفارشی هستن خانم. کاملا مشخص بود یه تعریف الکی بود از اون صدای چرت و داستان شعاری 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا سفارشی هستن خانم. کاملا مشخص بود یه تعریف الکی بود از اون صدای چرت و داستان شعاری 

اون قسمت که کارتن اوردن رف داخل چجور بود؟

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
2728
اون قسمت که کارتن اوردن رف داخل چجور بود؟

اونا هم احتمالا هرچیه زیر سر اون چوباست. اونایی که وسط فرو میرفتن و جای خطرناک بودن میرن داخل و جمع میشن. فقط اونایی که مجبور بودن از اون طرف دربیارن عادی بودن 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
اونا هم احتمالا هرچیه زیر سر اون چوباست. اونایی که وسط فرو میرفتن و جای خطرناک بودن میرن داخل و جمع ...

افرین چ زرنگی شما خخخخ جالب بود اولیشم احتمالا مرده کفشا رو درمیاره فقط کفش خالی میره بالا بعد دستش تو میکنه کمی تکون میدشون ،بعد که مرخ پایین سریع پاش میکنه ،نظر شما چیه؟ 

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
افرین چ زرنگی شما خخخخ جالب بود اولیشم احتمالا مرده کفشا رو درمیاره فقط کفش خالی میره بالا بعد دستش ...

آخه من یه مدت راز های شعبده بازی نگاه میکردم تو من و تو 

کریس آنجل برملا می‌کرد 

اونم که خیلی تابلو بود کفش رو درمی‌آورد پاهاش میرفت عقب بعذ که میومد پایین سریع میپوشیدشون

ببین اینا همشون و هر وسیله شون مخصوصه. ظاهرا مثلا اون چوب عادیه یا حتی کفش.،کت و هرچیزی 

همشون دست ساز و در خدمت کارشونه حتی یادته اولین شعبده رو که ذهنشونو خوند؟ بازی فوتبال